Zamknij

Małgorzata Socha pochwaliła się smukłą sylwetką w bikini. "Jak można być aż tak zgrabnym?" [FOTO]

10.08.2021 15:03
Małgorzata Socha
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Gwiazda wypoczywa z całą rodziną nad polskim morzem. Aktorka podzieliła się niedawno wakacyjnym zdjęciem, na którym pozuje w bikini. Fani byli zachwyceni jej smukłą sylwetką i płaskim brzuchem.

Małgorzata Socha wybrała się z całą rodziną nad polskie morze. Aktorka korzysta z wakacyjnej pogody i ładuje baterie na kolejne, pracowite miesiące. Migawki z wakacji aktorka udostępnia na Instagramie. Ostatnio zaprezentowała zdjęcie w bikini, na którym odsłoniła zgrabną figurę i płaski brzuch.

Zobacz też:  Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów

 Małgorzata Socha pochwaliła się smukłą sylwetką w bikini. "Jak można być aż tak zgrabnym?" [FOTO]

"Wczoraj szukałam pogody… No i proszę, znalazłam" - napisała Małgorzata Socha, odziana w kostium kąpielowy, krótki brązowy top i stylowy kapelusz. Fani aktorki zwrócili uwagę na jej perfekcyjną figurę. "Świetnie wyglądasz", "to jest aż nieprzyzwoite, jak można być tak zgrabnym? Na dodatek po tylu dzieciach"?, "pogoda pogodą, ale figura", "najpiękniejsza polska aktorka. Figura po 3- ce dzieciach cud miód, A poza tym jedna z najlepszych polskich aktorek. Uwielbiam za rolę i za reklamy a jakże- są świetne", "seksownie" - komplementowali wielbiciele aktorki.

Prywatnie Małgorzata Socha od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim. Para doczekała się trójki dzieci: dwóch córek, 8-letniej Zosi i 4-letniej Basi oraz 3-letniego syna, Stasia. 

Aktorka w wielu wywiadach mówiła, że na pierwszym miejscu jest dla niej rodzina.

"Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla "Vivy!".