Zamknij

Małgorzata Socha pokazała mamę. Fani dostrzegli podobieństwo do Jolanty Kwaśniewskiej

Judyta Wanicka
23.10.2019 14:01
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie z mamą. Aktorka promuje z nią autorską kolekcję ubrań stworzoną dla marki Monnari. Fani są oczarowani mamą Małgorzaty Sochy. Stwierdzili nawet, że pani Bożena jest łudząco podobna do byłej pierwszej damy, Jolanty Kwaśniewskiej.

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd, które ściśle chronią swoją prywatność. Aktorka dba, by do mediów nie przedostały się wizerunki jej dwóch córek – Zosi (6 l.) i Basi (2 l.). Długo nie chwaliła się również mężem, Krzysztofem Wiśniewskim i dopiero niedawno pokazała się z nim na salonach. Wyjątek stanowi również mama Małgorzaty Sochy, pani Bożena. Gwiazda „Przyjaciółek” pojawiła się z nią w reklamie biżuterii Apart. Wydarzeniu towarzyszyła sesja w poczytnym magazynie oraz wywiad w „Dzień Dobry TVN”. Teraz aktorka postanowiła pochwalić się rodzicielką przy okazji kolekcji stworzonej dla marki Monnari.

Małgorzata Socha pochwaliła się mamą 

Małgorzata Socha i jej mama, pani Bożena, promują ubrania zaprojektowane przez Małgorzatę Sochę dla marki Monnari. Obie pozują do zdjęć w stylizacjach na różne okazje. Małgorzata Socha zdradziła, że tworząc kolekcję, myślała również o swojej mamie.

Jaka Matka taka córka. Oto my w trzech odsłonach z mojej kolekcji Małgosia Socha x Monnari. Kolekcji, którą projektowałam z myślą między innymi o mojej Mamie. W którym zestawie najlepiej wyglądamy - 1, 2 czy 3? – zapytała fanów na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów dla pani Bożeny. Część fanów zwróciła uwagę, że mama Małgorzaty Sochy jest nie tylko podobna do córki, ale ma coś z wyglądu Jolanty Kwaśniewskiej.

Mama podobna do Jolanty Kwaśniewskiej. Bardzo ładna kobieta – zauważają fani.

Druga Jolanta Kwaśniewska. Jaka podobna!

To prawda – odpowiedziała Małgorzata Socha. 

Rzeczywiście, patrząc na mamę Małgorzaty Sochy trudno nie znaleźć podobieństwa do byłej pierwszej damy. Zdjęcia pani Bożeny z wizyty w „Dzień dobry TVN” pokazują to jeszcze dobitniej. W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że do studia zawitała była prezydentowa.

RadioZET.pl/jw