Zamknij

Małgorzata Socha na odważnym zdjęciu w basenie. Figura aktorki zachwyciła fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
07.05.2020 15:54
Małgorzata Socha na odważnym zdjęciu w basenie. Figura aktorki zachwyciła fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Socha niejednokrotnie zachwycała fanów świetną figurą. Sympatyczna aktorka postanowiła pochwalić się odważnym zdjęciem z basenu, na którym możemy podziwiać ją w kostiumie kąpielowym. Internauci nie kryli zachwytu.

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Na swoim koncie ma dziesiątki ról serialowych i filmowych, widzowie uwielbiają ją między innymi za kreacje w "Przyjaciółkach" i "BrzydUli". Możemy także oglądać ją w kampaniach reklamowych rozmaitych popularnych marek.

Małgosia zyskała dużą sympatię fanów nie tylko aktorskim talentem, ale też poczuciem humoru i otwartością na kontakt z fanami. Aktorka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami. Nie jest tajemnicą, że Socha bardzo dużą wagę przykłada do zdrowego trybu życia i dbałości o kondycję. Przekłada się to na figurę, którą zachwycają się fani. Jedno z najnowszych zdjęć gwiazdy jest tego doskonałym przykładem.

Małgorzata Socha w ogniu krytyki. Internauci zaatakowali przez zdjęcie wielkanocnego stołu

Małgorzata Socha w bikini. Aktorka pokazała odważne zdjęcia z basenu

Małgorzata Socha, podobnie jak wiele innych gwiazd, z powodu pandemii koronawirusa przebywa na przymusowym urlopie. Aktorka postanowiła wspomnieć czasy, kiedy mogła cieszyć się wakacjami. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać gwiazdę "Przyjaciółek" w kostiumie kąpielowym.

- W takie deszczowe dni tym bardziej miło wrócić myślami do wakacyjnych dni. Bardzo dobrze, że pada! I dobrze, że można ogrzać się trochę wspomnieniami - napisała Socha.

Wakacyjne zdjęcia rozpaliły wyobraźnie internautów, którzy po raz kolejny nie mogli wyjść z zachwytu nad doskonałą figurą gwiazdy.

- Małgosiu, pięknie wyglądasz. Obserwuję Twoją karierę i tak mi miło, że brałaś udział w "Cinema do Cannes", które organizowałam już tyle lat temu.

- Na dnie basenu odbicie anioła.

- Pani Małgosia kusicielka - czytamy w komentarzach.

Czy też tęsknicie za wakacjami jak Małgorzata?

Małgorzata Socha odmówiła zagrania u Vegi: "Nie wyobrażała sobie posikać się w majtki"

Zagłosuj

Oglądasz "Przyjaciółki"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF