Zamknij

Małgorzata Socha nago promuje peeling. Internauci: "Chyba lekkie przegięcie"

Maciej Friedrich
10.07.2019 15:34
Małgorzata Socha nago promuje peeling. Internauci: "Chyba lekkie przegięcie"
fot. Justyna ROJEK/East News

Małgorzata Socha opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pod prysznicem promuje peeling do ciała. Nie wszystkim internautom promująca produkt fotografia przypadła do gustu. Nie chodzi jednak o Małgorzatę pod prysznicem, ale o cenę peelingu.

Małgorzata Socha to bardzo popularna polska aktorka, kojarzona głównie z występami w serialach oraz komediach romantycznych. Od 2012 roku jest jedną z gwiazd serialu "Przyjaciółki", widzowie doskonale kojarzą ją również z "Pierwszej miłości" czy BrzydUli". Sympatyczna aktorka, ze względu na urodę i popularność, jest łakomym kąskiem dla reklamodawców. Małgosia pojawia się w reklamach telewizyjnych, promuje również różnego rodzaju produkty w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie Sochy we wtorek 9 lipca pojawiła się zdjęcie, które oburzyło część fanów gwiazdy.

Fani oburzeni postem Małgorzaty Sochy

Aktorka opublikowała na Instagramie fotografię, na której stoi pod prysznicem i promuje peeling do ciała jednej z firm kosmetycznych. Proponuje również swoim fanom rabat na promowane produkty. W komentarzach fanów pojawiły się liczne głosy krytyki, niezwiązane z samą fotografią, ale ceną produktu. Część internautów zarzuciło również Małgosi zbyt nachalną reklamę.

- Za ułamek tej ceny mogę kupić osobno sól morską, olej kokosowy i jojoba i zrobić peeling sama.

- W pełnym makijażu pod prysznic, śmiech wszystkie my wchodzimy w pełnej tapecie, lol.

- Wcześniej była reklama serii zabiegów po ciąży, teraz akceptacja własnego niedoskonałego ciała. Mało to spójne ...ale chyba takie czasy, reklama.

- Mimo 50% rabatu cena 699zł powala na kolana - czytamy pod postem aktorki.

A wy co uważacie, czy warto zainwestować taką kwotę w swoją urodę?

ZOBACZ: Te gwiazdy zarobiły fortunę za udział w reklamach. Która z nich najwięcej?

Zagłosuj

Uważasz, że używanie bardzo drogich kosmetyków ma sens?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF