Zamknij

Małgorzata Socha skończyła 40. lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Sylwia Wamej
23.04.2020 14:26
Małgorzata Socha
fot. Viphoto/Adam Jankowski/Piotr Fotek/ East News

Małgorzata Socha skończyła 40 lat. Aktorka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że czuje się świetnie ze swoim wiekiem. Jak się zmieniła gwiazda "Na Wspólnej" na przestrzeni lat?

Małgorzata Socha kończy 40. lat. Tak się zmieniała

Małgorzata Socha 23 kwietnia obchodzi urodziny. Tym razem to dla niej wyjątkowy dzień, bo świętuje 40. urodziny. Jak powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN"  - "kończę 40 lat i mam się świetnie".

Gwieździe na przestrzeni lat udało się umiejętnie połączyć życie rodzinne i karierę. Gwiazda jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego i mamą trójki dzieci.

"Jesteśmy naprawdę, wydaje mi się, zgranym teamem. Nawzajem się potrafimy dobrze uzupełniać. Tak jak on jest wyrozumiałym mężem, tak myślę, że też ja jestem wyrozumiałą żoną. Każdy z nas ma też dużo przestrzeni dla siebie w związku, ale też czujemy, że tworzymy coś razem" - powiedziała.

Małgorzata Socha w okresie kwarantanny ma mnóstwo czasu dla swojej rodziny, ale nie zapomina też o sobie. Aktorka znana jest ze zdrowego trybu życia. Uprawia jogging oraz bardzo lubi ćwiczyć.

Małgorzata Socha: W jakich filmach i serialach zagrała?

Małgorzata Socha na swoim koncie ma role zarówno w filmach, jak i serialach. Jest też aktorką dubbingową. Zagrała w takich filmach jak m.in. "Samotność w sieci", "Śniadanie do łóżka", "Weekend", "Och, Karol 2" oraz "Jak poślubić milionera". Serialowym widzom znana jest z m.in. hitu TVN - "Na Wspólnej", "Kryminalni", "Pierwsza miłość" oraz "Prosto w serce". Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazda zmieniała się przez lata.

RadioZEt.pl/SW