Zamknij

Małgorzata Socha skrytykowana za reklamowanie słodyczy w dniu marszu dla Izy: "Jakie to słabe"

08.11.2021 11:09
Małgorzata Socha
fot. Tricolors/ East News

Małgorzata Socha jak wiele innych gwiazd bierze udział w reklamach, również tych instagramowych. Ostatnio gwiazda zamieściła post sponsorowany, w którym reklamuje cukierki. Reklamę wrzuciła w dzień, w którym na ulicach polskich miast trwał marsz dla zmarłej, 30-letniej Izy. Fani aktorki nie kryli oburzenia.

Małgorzata Socha niedawno opublikowała sponsorowany post, w którym zareklamowała słodycze. Dla fanów kontrowersyjne było to, że aktorka zdecydowała się opublikować go w dzień, gdy na ulicach polskich miast trwał marsz dla zmarłej, będącej w 22. tygodniu ciąży Izy.

"Trójka dzieci, nie obędzie się bez słodyczy w domu. Staram się ograniczać podawanie słodyczy swoim dzieciom, ale jeśli już się na to decyduję, wybieram te zdrowe, np. cukierki ziołowe z dużą ilością witamin" - napisała aktorka w instagramowym poście.

Zobacz też:  Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów

Małgorzata Socha skrytykowana za reklamowanie słodyczy w dniu marszu dla Izy: "Jakie to słabe"

Fani wytknęli aktorce, że reklamowanie słodyczy w tak ważny i smutny dzień jest zupełnie nie na miejscu.

"Serio? Naprawdę dziś mogła sobie pani darować te cukierki! Kasa, kasa i tylko kasa najważniejsza", "Masz Gośka w ogóle jakieś granice podejmowania współpracy za kasę?", "Nie wspomnę, że dziś, gdy babki maszerują w obronie naszych praw i życia, ty mówisz o syropie glukozowo-fruktozowym. Jezu, jakie to słabe", "Niech pani położy te cukierki na grobie dziewczyny z Pszczyny i tam je jeszcze zareklamuje" - pisali oburzeni fani i fanki.

Być może Małgorzata Socha wzięła sobie słowa fanów do serca, bo opublikowała wpis z wizerunkiem Izy z Pszczyny i hasztagiem "anijednejwięcej, w którym podkreśliła, jak bardzo ubolewa nad ostatnimi tragicznymi wydarzeniami.

"Jako Matce - tym bardziej - serce mi pęka na to, co się dzieje… ANI JEDNEJ WIĘCEJ!!! Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Izy..." - napisała Małgorzata Socha.