Zamknij

Małgorzata Socha w ogniu krytyki. Internauci zaatakowali przez zdjęcie wielkanocnego stołu

Patrycja Chudolińska
14.04.2020 14:44
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami zdjęciem wielkanocnego stołu. Gwiazda nie spodziewała się jednak tak negatywnej reakcji. Pod fotografią pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Aktorka postanowiła rozprawić się z hejterami i odpowiedziała na zarzuty.

Małgorzata Socha w mediach społecznościowych dzieli się z obserwatorami kulisami swojego życia. W ostatnich dniach pokazuje przede wszystkim, jak spędza kwarantannę z dziećmi. Aktorka jest mamą trójki pociech - nie może więc narzekać na nudę.

Ostatnio Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem pięknie przystrojonego, wielkanocnego stołu. Internauci szybko naliczyli, że do posiłku przygotowano aż osiem talerzy. Dla Małgosi, jej męża Krzysztofa oraz dzieci wystarczyłoby zaledwie pięć.

Małgorzata Socha w ogniu krytyki. Tłumaczy się z wielkanocnego zdjęcia

Obserwatorzy aktorki postanowili podzielić się swoim oburzeniem w komentarzach. Liczba nakryć wskazywała na to, że aktorka mogła spotkać się z dalszą rodziną, ignorując zalecenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce.

- Czemu aż tak dużo talerzy? Miało być #zostańwdomu, a tu widzę coś innego...

- A miało być bez rodzinnych spotkań... mandacik!

- Ja z uwagi i w trosce o rodzinę zostawiam zakupy pod drzwiami... Święta również dla dobra wszystkim spędzamy osobno...

- A tam jakieś zgromadzenie się szykuje, trzeba zgłosić - zarzucali aktorce internauci.

Małgorzata Socha postanowiła rozwiać wątpliwości internautów i odpowiedzieć na krytykę. W komentarzu pod zdjęciem napisała, że stół przygotowany jest "tylko dla domowników". Możliwe, że gwiazda i jej mąż opiekują się rodzicami, stąd liczba domowników jest większa.

RadioZET.pl/PCh