Zamknij

Małgorzata Socha w sukni ślubnej. "Bardzo ważny dzień" [FOTO]

17.09.2020 20:54
Małgorzata Socha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Socha zachwyca swoich fanów nowymi kreacjami. Wiele osób było w szoku, gdy zobaczyło aktorkę w przepięknej sukni ślubnej. Gwiazda "Przyjaciółek" na Instagramie napisała o bardzo ważnym dniu. O co chodzi?

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat nieprzerwanie cieszy się sympatią fanów i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Na ekranie debiutowała rolą w popularnym serialu "Złotopolscy", jednak szybko zaczęła otrzymywać nowe angaże. Popularność zyskała dzięki kreacji Zuzanny w "Na Wspólnej" i Violetty w "BrzudUli", widzowie kojarzą ją także z popularnymi komediami romantycznymi. Pojawiła się między innymi w "Samotności w sieci" i "Och, Karol 2".W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w "Jak poślubić milionera?", jest także twarzą znanych marek, w tym meblowej i kosmetycznej.

Prywatnie Małgosia jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma trójkę dzieci: córeczki Zofię i Barbarę oraz syna Stanisława. Socha jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych, gdzie możemy oglądać zarówno jej relacje z życia osobistego, jak i zawodowego. Niejeden fan aktorki był zdziwiony, gdy zobaczył fotografię, na której możemy podziwiać Sochę w przepięknej sukni ślubnej.

Małgorzata Socha skończyła 40. lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Małgorzata Socha w sukni ślubnej. Aktorka zapowiedziała "ważny dzień"

Na profilu Małgorzaty Sochy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać aktorkę w odważnej sukni ślubnej, wyraźnie podkreślającej zgrabną sylwetkę aktorki. Okazuje się jednak, że nie ma ona nic wspólnego z prywatnym życiem aktorki. W takiej kreacji pojawi się jej postać z "Przyjaciółek".

- Dziś dla Ingi baaardzo ważny dzień. Będziecie z nią?? Start o 21:05 w Polsacie - czytamy w poście Małgorzaty.

W komentarzach pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Fani Małgosi prześcigali się w komplementach.

- Wyglądasz obłędnie. Mam nadzieję, że dzieci mnie nie uśpią.

- Subtelność zawsze wygra.

- Piękna suknia - czytamy.

A jak wam podoba się kreacja serialowej Ingi?