Zamknij

Małgorzata Socha w żałobie tuż przed porodem. Zmarł jej tata

Redakcja
12.06.2018 12:01
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Małgorzata Socha przeżywa rodzinny dramat. Nie żyje jej tata, Jerzy Socha. Informację o śmierci ojca aktorki podało Akson Studio, producent serialu „Przyjaciółki”, w którym gra Małgorzata.

85-letni ojciec Małgorzaty Sochy, Jerzy Socha, od lat zmagał się z chorobą Alzheimera. Od dłuższego już czasu jego stan pogarszał się, a w ostatnim czasie nie poznawał już bliskich. Jak informowała wcześniej aktorka, cała rodzina troszczyła się o pana Jerzego.

– Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki. Przede wszystkim, żeby był z nami, był w domu i czuł się kochany, bo najważniejsze dla tych osób jest to, by czuły się bezpieczne i żeby czuły się kochane – wyjaśniała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Informacja o śmierci Jerzego Sochy opublikowana została przez Akson Studio.

– Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu Jesteśmy z Tobą. Przyjaciele z Akson Studio i ekipa serialu „Przyjaciółki” – głosi nekrolog.

Jerzy Socha był emerytowanym pilotem wojskowym. Jak mówiła aktorka w jednym z wywiadów, zawsze był człowiekiem życzliwym i nawet w coraz bardziej zaawansowanym stadium choroby był wesoły.

– Wciąż pogodnie się uśmiecha. Szkoda mi bardzo, że moje dzieci nie będą znały tego wysportowanego, mądrego dziadka z fiołem na punkcie historii, który świetnie grał w szachy i siatkówkę. I który zawsze był otwarty na świat – zdradziła w wypowiedzi dla magazynu „Skarb”.

Dla Małgorzaty Sochy to bardzo trudne chwile, zwłaszcza że już niewiele czasu zostało jej do porodu. Przypomnijmy, że aktorka jest w zaawansowanej ciąży i niebawem urodzi swoje trzecie już dziecko.

Życzymy jej w tym ciężkim okresie wiele siły i wytrwałości.

RadioZET.pl/SE/SA