Zamknij

Małgorzata Socha we wzruszających słowach żegna ojca

Redakcja
20.06.2018 11:16
Małgorzata Socha we wzruszających słowach żegna ojca
fot. Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

Kilka dni temu zmarł tata Małgorzaty Sochy – Jerzy Socha. 19 czerwca odbył się jego pogrzeb, a aktorka zamieściła w sieci wzruszające pożegnanie.

Jerzy Socha był emerytowanym pilotem wojskowym. Jego córka, aktorka Małgorzata Socha mówiła, że zawsze był człowiekiem życzliwym i nawet w coraz bardziej zaawansowanym stadium choroby był wesoły. Niestety, 85-letni już Socha zmarł.

Pogrzeb pilota odbył się 19 czerwca. Gwiazda zamieściła wtedy na Instagramie stare zdjęcie taty i w kilku słowach podziękowała fanom za wsparcie oraz miłe słowa i pożegnała tatę.

„Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę... to był trudny czas dla nas wszystkich... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski, to dla nas wiele znaczyło. Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje ze byłeś moim Tatą. Kocham Cię” – napisała Małgorzata Socha.

Przypomnijmy, że Małgorzata Socha już niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Będąc tuż przed porodem, z pewnością bardzo trudno jest jej znieść śmierć taty, dlatego w tym ciężkim okresie życzymy jej wiele siły.

RadioZET.pl/SA