Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Socha we wzruszających słowach żegna ojca

20.06.2018 11:16

Kilka dni temu zmarł tata Małgorzaty Sochy – Jerzy Socha. 19 czerwca odbył się jego pogrzeb, a aktorka zamieściła w sieci wzruszające pożegnanie.

Małgorzata Socha we wzruszających słowach żegna ojca fot. Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

Jerzy Socha był emerytowanym pilotem wojskowym. Jego córka, aktorka Małgorzata Socha mówiła, że zawsze był człowiekiem życzliwym i nawet w coraz bardziej zaawansowanym stadium choroby był wesoły. Niestety, 85-letni już Socha zmarł.

Pogrzeb pilota odbył się 19 czerwca. Gwiazda zamieściła wtedy na Instagramie stare zdjęcie taty i w kilku słowach podziękowała fanom za wsparcie oraz miłe słowa i pożegnała tatę.

„Dzisiaj pożegnaliśmy naszego Tatę... to był trudny czas dla nas wszystkich... Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i troski, to dla nas wiele znaczyło. Kochany Tato, dałeś nam skrzydła i nauczyłeś jak realizować swoje wielkie i te całkiem przyziemne marzenia. Dziękuje ze byłeś moim Tatą. Kocham Cię” – napisała Małgorzata Socha.

Przypomnijmy, że Małgorzata Socha już niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Będąc tuż przed porodem, z pewnością bardzo trudno jest jej znieść śmierć taty, dlatego w tym ciężkim okresie życzymy jej wiele siły.

RadioZET.pl/SA

Oceń