Zamknij

Małgorzata Teodorska pokazała 21-letnią córkę. 39-letnia gwiazda została mamą, będąc nastolatką

15.09.2020 09:04
Małgorzata Teodorska
fot. Tricolors/ East News

Małgorzata Teodorska dała się poznać fanom, grając w takich serialach jak m.in. "Plebania" oraz "M jak miłość". 39-letnia gwiazda jest mamą 21-letniej córki, którą urodziła, będąc nastolatką. Aktorka opublikowała wspólną fotografię na Instagramie, którą opatrzyła trafnym komentarzem.

Małgorzata Teodorska przez wiele lat wcielała się w postać Irki Tosiek w serialu "Plebania". Gwiazda już wtedy była mamą. Córkę Wiktorię urodziła, będąc nastolatką. Ostatnio Małgorzata Teodorska pokazała fotografię, na której pozuje razem z 21-letnią córką. Zdjęcie opatrzyła trafnym komentarzem. "Kiedy dzieci mają dzieci, tak to później wygląda" - napisała aktorka.

Fani gwiazdy zgodnie stwierdzili, że obie panie wyglądają jak siostry. "Jak siostry", "boskie obie", "obie panie piękne", "jak dwie krople wody", "jak siostry, czas leci, ale tylko po dzieciach widać"  - podkreślili zgodnie internauci.

Małgorzata Teodorska pokazała 21-letnią córkę. 39-letnia aktorka została mamą, będąc nastolatką

Trzeba przyznać, że 21-letnia Wiktoria odziedziczyła urodę po słynnej mamie.

Małgorzata Teodorska przed laty była modelką i brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, również tych rozbieranych. W 2005 roku pojawiła się na okładce magazynu "Playboy".

Prywatnie Małgorzata Teodorska jest również mamą córeczki, która przyszła na świat w 2019 roku. Dziewczynka jest owocem miłości aktorki i Miłosza Krawczyka.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl