Zamknij

Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę. Pokazała zdjęcie z rodzeństwem [FOTO]

07.07.2020 12:48
Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Trzaskowska pokazała rodzinne zdjęcie, na którym pojawia się z siostrą bliźniaczką i bratem. Fotografia żony Rafała Trzaskowskiego z rodzeństwem zrobiła furorę w sieci. Jak wygląda siostra Małgorzaty Trzaskowskiej i co o niej wiadomo?

Małgorzata Trzaskowska ma spore szanse zostać pierwszą damą RP. Żona Rafała Trzaskowskiego aktywnie zaangażowała się w kampanię męża, który w 12 lipca zmierzy się z Andrzejem Dudą w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020. Niedawno założyła profil na Instagramie, żeby dać się lepiej poznać potencjalnym wyborcom i ocieplić wizerunek męża. W 18. rocznicę ślubu Małgorzata Trzaskowska opublikowała romantyczne zdjęcia z uroczystości. Pokazała również, jak wygląda jej rodzeństwo. Okazuje się, że Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę

Małgorzata Trzaskowska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracowała w agencji reklamowej, a od 2007 w warszawskim ratuszu, gdzie zajmowała się promocją i rozwojem miasta. Po tym, jak jej mąż objął stanowisko prezydenta stolicy, Trzaskowska odeszła z urzędu. Mają dwoje dzieci: Stanisława i Aleksandrę. Pobrali się w czerwcu 2002 roku. Maja dwoje dzieci: 16-letnią Aleksandrę i 11-letniego Stanisława.

Małgorzata Trzaskowska pokazała dom. Internauci: "Będzie gdzie przyjąć imigrantów"

Małgorzata Trzaskowska pokazała siostrę bliźniaczkę 

Żona Rafała Trzaskowskiego ponownie sięgnęła po rodzinny album i opublikowała starą fotografię, na której pozuje razem z bratem i siostrą bliźniaczką. 

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego! - napisała pod zdjęciem. 

Rodzina Małgorzaty Trzaskowskiej pochodzi z Rybnika. To właśnie tam mieszkają jej siostra i ojciec. Mama Małgorzaty Trzaskowskiej zmarła rok remu na nowotwór. Teść Rafała Trzaskowskiego jest znanym w mieście adwokatem, podobnie zresztą jak siostra Małgorzaty Trzaskowskiej. Żona kandydata na prezydenta podkreśla, że z bliskimi łączy ją głęboka więź.

Moja kochana siostra jest niezwykłą osobą, ciepłą, empatyczną, dbającą o innych. Dużo ze sobą rozmawiamy, prawie codziennie. Moja rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem. Wiem, że w trudnych chwilach mogę na nich zawsze liczyć - powiedziała w rozmowie z portalem rybnik.naszemiasto.pl.

W Dniu Ojca Małgorzata Trzaskowska złożyła tacie życzenia na Instagramie. 

A oto mój TATA, z wąsem modnym wówczas i teraz. Zawsze pogodny, wspierający, uwielbiany przez nas – swoje dzieci i wnuki, całą dziesiątkę. Wszystkiego najlepszego Tato, dziękuję!

Na profilach społecznościowych Małgorzaty Trzaskowskiej znalazły się również zdjęcia młodego Rafała Trzaskowskiego z dziećmi. Rodzinne ujęcia za każdym razem wywołują entuzjazm wśród internautów i masę pozytywnych komentarzy. 

Posłuchaj podcastu