Zamknij

Małgorzata Trzaskowska poczuła rytm. Tak bawi się się z paniami z koła gospodyń wiejskich [WIDEO]

08.07.2020 17:01
Małgorzata Trzaskowska poczuła rytm. Tak bawi się się z paniami z koła gospodyń wiejskich [WIDEO]
fot. Polska Press/ East News

Małgorzata Trzaskowska mocno angażuje się w kampanię prezydencką swojego męża - Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio gościła w gminie Kalisz Pomorski, gdzie w miejscowości Giżyno spotkała się z paniami z koła gospodyń wiejskich. Małgorzata Trzaskowska świetnie się z nimi bawiła, a na krótkim nagraniu widać, że poczuła klimat ludowej muzyki.

Małgorzata Trzaskowska poczuła rytm ludowej muzyki. Tak bawi się w towarzystwie pań z koła gospodyń wiejskich

Małgorzata Trzaskowska coraz śmielej angażuje się w kampanię prezydencką męża - Rafała Trzaskowskiego. Na Instagramie żona polityka chętnie zabiera głos w sprawach społecznych czy kobiecych. Z kobietami Małgorzata Trzaskowska dogaduje się świetnie, czego dowodem jest wideo, na którym Małgorzata Trzaskowska bawi się z paniami z koła gospodyń wiejskich z miejscowości Giżyno.

Małgorzata Trzaskowska towarzyszyła paniom podczas ich występu, uśmiechając się i kołysząc w rytm ludowej muzyki. "To właśnie tu, to właśnie tu jest mój rodzinny dom. W dole srebrzy się Wisła wśród zielonych łąk.." - śpiewały panie, a Małgorzata Trzaskowska chętnie je wspierała.

Małgorzata Trzaskowska nie chce być milczącą Pierwszą Damą. Chce zabierać głos w ważnych sprawach

Małgorzata Trzaskowska w wywiadach podkreślała, że widzi siebie jako Pierwszą Damę, która jest zaangażowana w wiele spraw. W przeciwieństwie do Agaty Dudy, która milczy, chociażby w sprawach kobiet, W wywiadzie dla "Faktu"  Trzaskowska zdradziła, że razem z mężem wspierają się i dopingują wzajemnie.

"Tak jak w każdym dobrym małżeństwie – wspieramy się wzajemnie. Jestem tam, gdzie Rafał mnie potrzebuje. W domu, w kampanii, w mediach. Tak samo Rafał – mimo intensywnego planu dnia – pomaga mi rozwiązywać codzienne problemy. Dużo rozmawiamy, nawet jeśli kampania pochłania wiele czasu. Staramy się wykorzystać każdą chwilę, gdy się widzimy. Przebywanie ze sobą to wzajemne ładowanie akumulatorów" - mówiła Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z Faktem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl