Zamknij

Małgorzata Trzaskowska pokazała dom. Internauci: "Będzie gdzie przyjąć imigrantów"

02.07.2020 13:37
Małgorzata Trzaskowska
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Małgorzata Trzaskowska jakiś czas temu założyła konto na Instagramie. Żona kandydata na prezydenta Polski jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niestety, komentarze zostawiane przez internautów nie zawsze są pozytywne.

Małgorzata Trzaskowska coraz bardziej angażuje się w kampanię wyborczą swojego męża. Rafał Trzaskowski już 12 lipca zmierzy się z Andrzejem Dudą w drugiej turze wyborów prezydenckich. Między innymi właśnie dlatego żona kandydata opozycji założyła 22 czerwca konto na Instagramie. Kandydatka na nową pierwszą damę cieszy się już sporym gronem obserwujących - blisko 45 tys. osób.

Małgorzata Trzaskowska dzieli się w mediach społecznościowych przede wszystkim zdjęciami z prywatnej kolekcji. Opublikowała m.in. zdjęcie ze ślubu oraz pamiątkowe fotografie z dziećmi. Niedawno opowiedziała także w krótkim nagraniu o swojej wizji Polski. Jednak tym razem to zdjęcie z domu Trzaskowskich wzbudziło najwięcej emocji.

Zobacz także: Małgorzata Trzaskowska założyła Instagrama. Pokazała zdjęcia ze ślubu [FOTO]

Małgorzata Trzaskowska na Instagramie. Internauci krytykują żonę kandydata na prezydenta

Małgorzata Trzaskowska pokazała wnętrze swojego mieszkania. Kandydatka na nową pierwszą damę została sfotografowana przed laptopem, z białym kubkiem w ręku.

- Od kilku tygodni Rafała widzę częściej na ekranie, niż osobiście. Ale nawet na odległość trzymam mocno kciuki – bo wiem, że warto. Bo wiem, że jeszcze będzie przepięknie - dodała w opisie pod zdjęciem.

Choć zdecydowana większość obserwatorów wspiera Rafała Trzaskowskiego i jego żonę, pod zdjęciem pojawiło się kilka uszczypliwych komentarzy.

- Bez PO będzie wręcz cudnie.

- Oby nie został prezydentem, bo zabierze 500 plus.

- O, widzę fajny dom, będzie gdzie przyjąć imigrantów, których tak Rafał chce - komentują internauci.

Małgorzata Trzaskowska nie odpowiada jednak na zaczepki hejterów. Co myślicie o tym zdjęciu żony Rafała Trzaskowskiego?