Zamknij

Małgorzata Trzaskowska pokazała filmik z całą rodziną. Internauci zachwyceni: "Piękni!"

08.07.2020 21:49
Trzaskowska
fot. Adrian Ciezki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Trzaskowska od niedawna bardzo aktywnie włącza się w kampanię prezydencką swojego męża. Obecna jest na wiecach, ale też działa w sieci. Teraz opublikowała filmik z całą rodziną, zrobiony tuż po jednym z wieców. Reakcje internautów zdradzają, że całą czwórkę darzą ogromną sympatią. "Kocham Was!" - pisze jedna z internautek.

Małgorzata Trzaskowska to bez wątpienia jedna z sympatyczniejszych postaci, jakie zaistniały szerzej w mediach w związku z wyborami prezydenckimi i kampanią jej męża. Choć jeszcze do niedawna pozostawała raczej w cieniu, to jednak na ostatniej prostej przed wyborami zdecydowała się aktywniej wspierać męża. Jednym z kroków było założenie konta na Instagramie, gdzie co pewien czas publikuje różne zdjęcia zarówno swoje, jak i Rafała Trzaskowskiego. Teraz jednak po raz pierwszy pokazała całą rodzinę.

Na krótkim materiale wideo, które nagrane zostało po wiecu wyborczym w Szczecinie, widzimy zwykłą rodzinę - bez zbędnego patosu i nadęcia, dzieci w zwyczajnych strojach, a Małgorzata Trzaskowska w typowym dla siebie casualowym wydaniu.

My #Trzaskowscy

Przy filmiku żona kandydata na urząd prezydenta pozostawiła tylko krótkie słowa: "My, Trzaskowscy". Pod postem pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy, w których internauci wyrażają swoją sympatię.

"Ale super rodzinka. Aż miło popatrzeć" - głosi jedne z komentarzy. "Super rodzinka. Brawo dla dzieci, że towarzyszą rodzicom w tak ważnych chwilach" - pisze ktoś inny. "Ale jesteście... przepiękni! Jeszcze będzie normalnie!", "Fajna, normalna rodzinka. Brawo!" - wpisów w podobnym tonie jest mnóstwo. Ktoś nawet pokusił się o sugestię, że... pora się wyprowadzać.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski. Program wyborczy

"Ale fajna rodzinka. Pakujcie się Drodzy Państwo, bo wkrótce przeprowadzka do Pałacu".

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS