Zamknij

Małgorzata Trzaskowska założyła Instagram. Pokazała zdjęcia ze ślubu [FOTO]

23.06.2020 08:45
Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski
fot. Instagram:@gosia.trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska założyła profil na Instagramie. Żona Rafała Trzaskowskiego ubiegającego się o urząd prezydenta RP uczciła 18. rocznicę ślubu i wsparła męża w trwającej kampanii. 

Małgorzata Trzaskowska postanowiła wesprzeć męża, Rafała Trzaskowskiego, przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi 2020 i uaktywniła się w mediach społecznościowych. Żona głównego rywala Andrzeja Dudy założyła profile na Facebooku i Instagramie. Data socialmediowego debiutu Małgorzaty Trzaskowskiej nie była przypadkowa. Dokładnie w poniedziałek, 22 czerwca, Trzaskowscy świętowali 18. rocznicę ślubu

Małgorzata Trzaskowska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracowała w agencji reklamowej, a od 2007 w warszawskim ratuszu, gdzie zajmowała się promocją i rozwojem miasta. Po tym, jak jej mąż objął stanowisko prezydenta stolicy, Trzaskowska odeszła z urzędu. Mają dwoje dzieci: Stanisława i Aleksandrę. Pobrali się w czerwcu 2002 roku. 

Wybory prezydenckie 2020. Trzaskowski wygrał w sądzie z komitetem Dudy

Małgorzata Trzaskowska założyła profil na Instagramie

Na finiszu kampanii niespodziewanie ożywiły się żony kandydatów na prezydenta. Na pierwszy front medialnej walki o głosy wysunięto nie tylko żonę Szymona Hołowni, ale także Agatę Dudę i Małgorzatę Trzaskowską. Ta ostatnia, podobnie jak kilka dni temu pierwsza dama, założyła profil na Instagramie. W powitalnym wpisie żona Rafała Trzaskowskiego wyjaśnia powód swojej obecności w nowym medium społecznościowym. 

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram! Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelkiWitajcie! - napisała Trzaskowska. 

Małgorzata Trzaskowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Rafałem Trzaskowskim

Pierwszy wpis w kilkanaście godzin zdobył ponad 11,5 tys. polubień, w tym m.in. Agaty Młynarskiej i Weroniki Rosati. Następnie żona Rafała Trzaskowskiego zamieściła zdjęcie ze ślubu. Skorzystała nawet z Instastories, gdzie również opublikowała archiwalną fotografię.

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa! - pochwaliła się swoim followersom. 

Zwolennicy Rafała Trzaskowskiego nie kryli zachwytu i pisali wprost, że marzą o takiej parze prezydenckiej. Ślubne fotografie okazały się świetną zagrywką medialną, bo w ciągu zaledwie dobry od założenia profil Małgorzaty Trzaskowskiej na Instagramie zyskał 21,4 tys. obserwatorów. 

malgorzata trzaskowska
fot. Instastory:@gosia.trzaskowska

Posłuchaj podcastu