Zamknij

Partnerka Filipa Chajzera odchodzi z TVP po materiale "Wiadomości". Wydała oświadczenie

Sylwia Wamej
19.02.2020 10:49
Małgorzata Walczak i Filip Chajzer
fot. Instagram.com/ Gosia Walczak

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej, po głośnym materiale o Kindze Rusin, w którym uderzono również w jej partnera. "Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli" - napisała na swoim Instagramie Małgorzata Walczak.

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chjzera odeszła z Telewizji Polskiej

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, która była związana z Telewizją Polską, zdecydowała się odejść z pracy. Wszystko przez głośny materiał o Kindze Rusin, który uderzył również w Filipa Chajzera.

To kolejny raz, gdy Telewizja Polska krytykuje w swoich materiałach Filipa Chajzera. Nic dziwnego, że Małgorzacie Walczak puściły nerwy. Ukochana dziennikarza TVN zdradziła na swoim Instagramie, że żegna się z Telewizją Polską. Jak podkreśla Walczak, po trzech latach przerwy wróciła ponownie do TVP. Wygląda na to, że rozstaje się z Telewizją Polską już na stałe. 

"Czas znowu pożegnać się z TVP...podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci ... W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów... Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam.
Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską...wybieram rodzinę i jej dobro" - napisała Małgorzata Walczak.

Kinga Rusin pozwała TVP za materiał o niej samej

Przypomnijmy, że Kinga Rusin po głośnym materiale o niej samej chce pozwać Telewizję Polską. Do krytyki przyłączyli się też Borys Szyc i Piotr Zelt, który stwierdził, że jego wypowiedź  w reportażu została zmanipulowana.

Zagłosuj

Oglądasz TVP?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW