Zamknij

Malvi Malhotra zaatakowana nożem. Popularna aktorka trafiła do szpitala

28.10.2020 17:46
Malvi Malhotra zaatakowana nożem
fot. Shutterstock.com

 Malvi Malhotra, aktorka znana między innymi z "Hotelu Mediolan" i "Udaan" przeżyła chwilę grozy. Rzekomy producent, który starał się o względy gwiazdy, nie zniósł odrzucenia i zaatakował niedoszłą ukochaną nożem. W efekcie ataku Malvi trafiła do szpitala.

Aktorki bardzo często cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na swój talent i doskonałe kreacje, ale także urodę i wdzięk. Jedną z nich jest Malvi Malhotra, hinduska aktorka, której kariera świetnie się rozwija. Obecnie nie może narzekać na brak propozycji, a na koncie ma kilka ról, które zapadły widzom w pamięć. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Hotel Mediolan", "Udaan" czy "Kumari 21F". Wielu fanów komplementuje urodę aktorki, sama Malvi chętnie dzieli się nowymi zdjęciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, jeden z fanów gwiazdy, którego zaloty odrzuciła, postanowił zrobić jej krzywdę.

ZOBACZ TAKŻE:  Aktorka serialu Polsatu pokazała nagi biust na Strajku Kobiet. Odważny gest [FOTO]

Malvi Malhotra zaatakowana nożem. Znana aktorka trafiła do szpitala

Jednym z fanów Malvi Malhotry okazał się Yogesh Kumar Mahipal Singh, którego aktorka poznała w 2019 roku. Miał przedstawiać się jako producent filmowy i rozwiewał przed gwiazdą wizję owocnej współpracy przy jego projektach. Problem w tym, że nie istniały dowody na to, że mężczyzna rzeczywiście miał takie plany, a nawe na to, że rzeczywiście był producentem.

Malvi spotkała się z Yogeshem kilka razy, jednak nie zdecydowała się na kontynuację znajomości. Rzekomy producent oświadczył się aktorce, ta jednak odrzuciła propozycję i zdecydowała się na zakończenie relacji. Mahipal miał być na tyle irytujący, że zablokowała go w mediach społecznościowych. Niestety, mężczyzna nie miał zamiaru się poddać i śledził Malhortę. 

Złapał aktorkę pod jedną z kawiarni i zaatakował nożem, zadając ciosy w brzuch i ramiona. Groził także, że ją zabije.

-  W przypływie wściekłości Singh powiedział, że umrze i też ją zabije, po czym wyciągnął nóż z kieszeni i trzykrotnie dźgnął Malhotrę w brzuch i ramiona - poinformowała policja.

Sprawca zbiegł, na szczęście w okolicy pojawiły się osoby, które pomogły Malvi i być może uratowali jej życie. Obecnie aktorka czuje się dobrze, miejmy nadzieję, że nie będzie miała więcej tak zadurzonych "fanów".

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor z rodziną zaatakowana przez dwóch mężczyzn. Pobili ojca piosenkarki