Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Malwina Buss z „M jak miłość” urodziła. Aktorka pokazała zdjęcie dziecka

21.10.2019 10:20

Malwina Buss z „M jak miłość” i „Barw szczęścia” została mamą. Aktorka znana z roli Natalii Zwoleńskiej i jej partner Tomasz Włosok powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maluszek już został przedstawiony w social mediach. Malwina Buss opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem na Instagramie.

Malwina Buss fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Malwina Buss ma 27 lat i na koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych. Zagrała m.in. w głośnym filmie „Róża” Wojciecha Smarzowskiego, „Reakcji łańcuchowej” oraz serialu „Belfer”. Jednak największą rozpoznawalność przyniosły jej role w popularnych serialach Dwójki – „M jak miłość” oraz „Barwy szczęścia”. Aktorka będzie musiała zrobić sobie teraz małą przerwę w karierze, bo właśnie została mamą.

Malwina Buss z „M jak miłość” urodziła pierwsze dziecko

W lipcu Malwina Buss pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka. Ojcem jest ukochany aktorki, aktor Tomasz Włosok, znany z takich produkcji jak „Boże ciało”, „Powidoki”, „Underdog” oraz seriali „1983” czy „Stulecie winnych”.

Malwina Buss przez całą ciążę publikowała zdjęcia rosnącego brzucha. Ostanie zamieściła trzy dni temu. Tak, wciąż tam jest – brzmiał podpis. Aktorka urodziła w piątek, 18 października. Jeszcze w weekend opublikowała na Instagramie zdjęcie partnera trzymającego ich nowo narodzoną pociechę. Rodzice na razie nie zdradzają, jakiej płci jest dziecko.

Malwina Buss jest kolejną gwiazdą „Barw szczęścia”, której rodzina się powiększyła. Niedawno po raz kolejny ojcem został Marek Molak grający Huberta Pyrkę. Maria Dejmek wkrótce powita na świecie córkę, a Konradowi Skolimowskiemu grającemu chłopaka Agaty Pyrki niedługo urodzi się syn.

RadioZET.pl/jw

Oceń