Zamknij

22-letnia gwiazda "Przyjaciółek" urodziła. Nadała dziecku zagraniczne imię

Judyta Wanicka
03.02.2020 16:34
Malwina Dubowska
fot. Instagram:@maldubowska

Malwina Dubowska urodziła. Aktorka z serialu "Przyjaciółki" została mamą w wieku 22 lat. Na świat przyszedł chłopiec. Malwina Dubowska pokazał zdjęcie syna i zdradziła jego imię. Jest iście książęce! 

Malwina Dubowska to aktorka znana m.in. z roli Zosi w serialu "Przyjaciółki" oraz jako Dagmara w kryminalnym hicie TVN "Pułapka". Aktorka ma 22-lata i dopiero przebija się w branży. Nie przeszkadza jej to jednak realizować się w macierzyństwie. Pod koniec stycznia Malwina Dubowska została mamą. Na świat przyszedł chłopiec. Aktorka pochwaliła się synem na Instagramie i przy okazji zdradziła, jakie imię wybrała dla niego razem ze swoim 24-letnim partnerem. 

Przyjaciółki: Malwina Dubowska urodziła syna

Malwina Dubowska przekazała fanom radosną nowinę. Rankiem 28 stycznia urodziła zdrowego synka. W pierwszym wpisie po porodzie Dubowska zdradziła szczegóły i pochwaliła się imieniem dziecka. Syn Malwiny Dubowskiej i jej ukochanego Kevina otrzymał prawdziwie "książęce" imię - William. 

28 stycznia, godz. 6:39 urodził się nasz synek William. Nasze szczęście, ogromna radość i wzruszenie jest nie do opisania! Skrzynka pęka w szwach od wiadomości gratulacyjnych, nie nadążam, wybaczcie. Dlatego z tego miejsca bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie serdeczne słowa i gratulacje!

A na deser... Prezentuje krótką historyjkę zdjęciową „Ciążowe perypetie”

2. Tak się właśnie czuję teraz - szczęśliwa, z pełnym miłości serduszkiem, no MATKA jestem!
3. Tak jadę na ostatnie badania
4. Ostatnia wyprawa na zakupy
5. Tak czekaliśmy z @kevinmglej na naszego maluszka

A teraz ściskam na dobranoc! - napisała świeżo upieczona mama. 

Malwina Dubowska i jej 24-letni partner otrzymali od fanów mnóstwo gratulacji i życzeń. To kolejna para, które zdecydowała się na dziecko w tak młodym wieku. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu rodzicami zostali youtuberzy Sylwia Przybysz (21 l.) i Jan Dąbrowski (24 l.) 

Zagłosuj

Podoba ci się imię William?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw