Zamknij

Malwina Wędzikowska nową partnerką Kuby Wojewódzkiego?

Redakcja
07.12.2018 16:26
Kuba wojewódzki Malwina Wędzikowska
fot. Instagram

Minęło już prawie pół roku od czasu kiedy Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk oficjalnie przestali być parą. Czyżby "Król TVN" już znalazł nową partnerkę? Na jubileuszu Andrzeja Seweryna pojawił się w towarzystwie Malwiny Wędzikowskiej.

Malwina Wędzikowska nową dziewczyną Kuby Wojewódzkiego? "Król TVN", który wiosną rozstał się z kilkuletnią partnerką, modelką Renatą Kaczoruk, razem z nią pojawił się na jednej z niedawnych imprez. Już kilka miesięcy temu paparazzi przyłapali ich na wspólnej kolacji. Czy rzeczywiście nawiązała się między nimi jakaś więź?

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska to projektantka mody, stylistka i kostiumograf, a także prezenterka stacji TTV. Projektowała kostiumy dla wielu programów, takich jak „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami” czy „Top Model”. Wystąpiła też w roli eksperta w show "Druga twarz", a potem jako prowadząca programu "Ostatnia szansa".

Razem z Kubą Wojewódzkim pojawiła się na 50. jubileuszu pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Choć nie było żadnych oficjalnych czułych gestów ani trzymania się za rękę, to obydwoje ponoć tryskali humorem i byli dla siebie bardzo mili. Czy to coś oznacza?

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są razem?

Trudno powiedzieć, choć na Instagramie Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie, z którego można wnioskować, że w jego życiu coś się zmieniło. Na fotce jest jeden z krakowskich murali: beztroski mężczyzna z parasolką. Obok hasło "I'm happy again".

Przypomnijmy, że niedawno Kuba Wojewódzki udzielił wywiadu, w którym bardzo serio opowiedział o zmianach w swoim życiu. Zdradził, że bycie ojcem jest jego najważniejszym marzeniem, którego dotąd nie udało mu się zrealizować.

RadioZET.pl/SA