Zamknij

Malwina Wędzikowska zdradziła, komu kibicuje w "Tańcu z gwiazdami". "Tutaj muszę być uczciwa"

18.10.2021 09:31
Malwina Wędzikowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Malwina Wędzikowska od lat jest stylistką w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, komu kibicuje w walce o Kryształową Kulę.

Malwina Wędzikowska związana jest z " Tańcem z gwiazdami" od lat. To właśnie ona odpowiada za barwne stroje uczestników show. Stylistka ma też okazję zobaczyć, jak pary radzą sobie w programie. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, kogo najbardziej polubiła podczas tej edycji. Padło nazwisko Oliwii Bieniuk.

Malwina Wędzikowska zdradziła, komu kibicuje w "Tańcu z gwiazdami". "Tutaj muszę być uczciwa"

"Ja mam ogromny sentyment do Oliwki. Jest przeurocza, a ma też taki zadzior jaki ja lubię. Coś jest sztampą, a Oliwia jest gdzieś obok i ja bardzo to lubię. Mam nadzieję, że ona odkryje swoją kobiecość. Bo w programie ją odkryła. Ale mam nadzieję, że wszyscy dadzą jej święty spokój i będzie mogła po prostu być sobą. Oliwia jest najlepsza wtedy, kiedy wyłączają się wszystkie kamery, bo jest wtedy taka crazy, po prostu wspaniała" - powiedziała Wędzikowska.

Stylistka show Polsatu podkreśliła jednak, że widzi Oliwię w innym formacie Polsatu.

"Oliwka myślę, że będzie miała czas wystartować w innym projekcie. Może Ninja Warrior" - powiedziała Malwina.

A kto zdaniem Wędzikowskiej zasługuje na finał i Kryształową Kulę?

"Tutaj muszę być uczciwa. Uważam, że na miarę Kryształowej Kuli zasługują Kajra i Piotr Mróz. Kajra też świetnie tańczy" - powiedziała. Zgadzacie się z Malwiną Wędzikowską? Przypomnijmy, że kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" już dziś, w poniedziałek, o 20:05 na antenie Polsatu.