Zamknij

Mam Talent: 3-letni Rafał zachwycił jurorów recytacją "Pana Tadeusza". Jak dziś wygląda? [FOTO]

13.05.2021 13:49
Mam Talent
fot. YouTube/TVN

Rafał Szołtysik kilka lat temu zachwycił i wzruszył widzów "Mam Talent". 3-letni wówczas chłopiec podczas swojego występu recytował Inwokację z utworu "Pan Tadeusz". Jak teraz wygląda były uczestnik talent show?

Występ Rafała Szołtysika to jeden z najlepiej zapamiętanych występów w historii polskich talent show. 3-letni chłopiec pojawił się w programie w 7. edycji "Mam Talent" w 2014 roku. Jurorzy talent show - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola nie kryli swojego zaskoczenia wiekiem uczestnika. Ich zdziwienie było jeszcze większe, gdy 3-latek zaczął recytować fragment "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza.

Zobacz także: Wpadka w "Familiadzie". Widzowie zaskoczeni tym, co zobaczyli na tablicy [WIDEO]

Recytował Inwokację "Pana Tadeusza" w "Mam Talent". Tak wygląda teraz 10-letni Rafał Szołtysik [FOTO]

Rafał Szołtysik rozbawił i wzruszył widownię oraz jurorów. Jego występ błyskawicznie stał się hitem w internecie. Pojawiał się na wszystkich portalach. Mimo upływu lat pod nagraniem z recytacji Rafała wciąż pojawiają się nowe komentarze.

Jak dziś wygląda Rafał Szołtysik, który zachwycił jurorów i widzów programu TVN? Okazuje się, że chłopiec niedawno świętował swoje 10. urodziny. Choć rodzice Rafała od czasu jego najważniejszego występu starali się nie pokazywać życia syna w social mediach, tym razem zrobili wyjątek. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętego solenizanta z tortem.

Bardzo się zmienił?