Zamknij

Mam Talent: kto zastąpi Szymona Hołownię? Nowy kandydat wzbudza kontrowersje

Judyta Wanicka
28.01.2020 16:59
Mam Talent
fot. Instagram:@mamtalent_tvn

Filip Chajzer zostanie nowym prowadzącym "Mam Talent"? Według nieoficjalnych informacji dziennikarz ma spore szanse zastąpić Szymona Hołownię, który zrezygnował z programu, by kandydować w wyborach prezydenckich. 

Mam Talent: Filip Chajzer zostanie nowym prowadzącym? 

Filip Chajzer ma spore szanse zastąpić Szymona Hołownię w roli prowadzącego "Mam Talent" - dowiedział się "Fakt". Według informacji tabloidu dziennikarz jest jak na razie jedynym sensownym kandydatem do stworzenia duetu z Marcinem Prokopem. Chajzer ma już doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych, w tym dużych widowisk na żywo, takich jak "Mali giganci", Dom marzeń", "Hipnoza" czy ostatnio "Big Brother". 

Na razie mówi się tylko o Filipie, który idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. Były już pierwsze rozmowy w tej sprawie z produkcją. Wszystko układa się idealnie, bo poza "Dzień Dobry TVN" Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać - cytuje osobę z produkcji tabloid. 

Filip Chajzer nie ma ostatnie dobrej prasy. Internauci domagali się jego zwolnienia po serii kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach społecznościowych i "Dzień Dobry TVN". Warto przypomnieć choćby odcinek śniadaniówki, w którym Chajzer udawał atak paniki. Mimo fali krytycznych komentarzy pozycja dziennikarza w stacji nadal jest silna. Być może dzięki roli prowadzącego "Mam Talent" Filip Chajzer zdoła nieco ocieplić wizerunek i zatrzeć złe wrażenie po ostatnich wybrykach. 

Szymon Hołownia wystartuje w wyborach prezydenckich

Pod koniec listopada Szymon Hołownia ogłosił, że odchodzi z "Mam Talent". Prowadzący zamierza teraz skupić się na działalności politycznej i kandydować w wyborach prezydenckich 2020.

Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I na pewno się NIE rozstajemy! - pożegnał się z widzami na Facebooku. 

Zagłosuj

Chciałbyś, żeby Filip Chajzer poprowadził "Mam Talent"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw