Zamknij

Mam Talent: Małgorzata Foremniak zniknęła z programu. Co stało się z aktorką?

11.10.2021 10:43
Jurorzy "Mam talent! 13"
fot. VIPHOTO/East News

Widzowie "Mam Talent" byli mocno zaniepokojeni, gdy w ostatnim odcinku nie zobaczyli w fotelu jurora Małgorzaty Foremniak. W mediach pojawiła się informacja, że przyczyną absencji jest stan zdrowia aktorki.

"Mam Talent" to od wielu lat jeden z najpopularniejszych talent show w krajowej telewizji. Produkcja oparta na brytyjskim formacie gościła na antenie TVN w latach 2008-2019, a po roku przerwy triumfalnie powróciła. 4 września 2021 roku mogliśmy oglądać premierowy odcinek 13. już edycji. Nie zabrakło zmian, w roli współprowadzącego do Marcina Prokopa dołączył Michał Kempa, a w fotelu jurora zamiast Agustina Egurroli, który odszedł do TVP, zasiadł Jan Kliment. Nie możemy także narzekać na brak emocji, od samego początku na scenie prezentują się niezwykle uzdolnieni bohaterowie, którzy swoimi talentami zapierają dech w piersiach oceniających.

Nie jest tajemnicą, że jednym z filarów sukcesu "Mam Talent" są właśnie jurorzy, którzy często niezwykle emocjonalnie reagują na występy uczestników. Jan Kliment zdobył sympatię widzów, a Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak od początku serii są gwiazdami show. Niepokorna wokalistka i jedna z najpopularniejszych polskich aktorek doskonale się uzupełniają i zapewniają emocje. Tym bardziej zaniepokojeni byli miłośnicy programu, gdy w najnowszym odcinku zobaczyli jedynie dwa zajęte jurorskie fotele.

Zobacz także

Mam Talent 13: Małgorzata Foremniak zniknęła z programu. Co stało się z uwielbianą jurorką?

Uważni fani "Mam Talent" już tydzień wcześniej mogli dostrzec sygnał, że któregoś z jurorów zabraknie.

- Było ich trzech, a zostało dwóch - zapowiadali tajemniczo Marcin Prokop i Michał Kempa.

Rzeczywiście, tym razem występów uzdolnionych uczestników nie oceniała Małgorzata Foremniak. W mediach pojawiła się informacja, że jej absencja spowodowana jest problemami zdrowotnymi. Portal Plejada informował nawet, że aktorka mogła zniknąć z programu z powodu pozytywnego testu na obecność koronawirusa. Stacja TVN miała nie skomentować nieobecności Małgosi, jednak w mediach społecznościowych chwali się zdjęciami, z których wynika, że czuje się już dobrze. Fani mogą więc prawdopodobnie odetchnąć z ulgą.