Zamknij

Howie Mandel w kombinezonie ochronnym. Internauci zniesmaczeni żartem jurora „Mam Talent”

Piotr Krajewski
12.03.2020 15:14
Mam Talent juror Howie Mandel w kombinezonie ochronnym internauci zniesmaczeni żartem
fot. Youtube screen

Howie Mandel to juror amerykańskiego „Mam Talent”. Popularny aktor i komik napisał ostatnio, że w związku z epidemią koronawirusa pojedzie do pracy w kombinezonie ochronnym. Mandel nie żartował i przyjechał na nagrania programu ubrany w jednoczęściowe ubranie i maskę gazową. Zachowanie jurora nie wszystkim się spodobało.

Howie Mandel ubrał się w kombinezon ochronny. Internauci zniesmaczeni żartem jurora „Mam Talent”

Howie Mandel przyjechał na nagranie amerykańskiego „Mam Talent” ubrany w kombinezon ochrony i maskę gazową. Juror popularnego programu pozwolił sobie na taki żart w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa.

Po wszystkim kanadyjski aktor opublikował wpis w mediach społecznościowych, pytając „kto ubrał się lepiej”. Komik porównał swoje zdjęcie w kombinezonie z fotografią modelki Naomi Campbell, która także założyła ochronne ubranie, kiedy pojawiła się na lotnisku w Los Angeles.

Żart Howiego Mandela nie przypadł do gustu niektórym internautom. Wiele osób skrytykowało zachowanie jurora „Mam Talent” w komentarzach. Ich zdaniem gwiazdor tym razem przesadził i nie powinien żartować z takiej sytuacji.

„To nie jest śmieszne, lekarze i pielęgniarki ryzykują życiem”, „Wygląda, jakbyś drwił z tej sytuacji”, „Po co żartować z tak poważnej sprawy?” — piszą internauci.

RadioZET.pl/PK