Zamknij

Mam talent: Castingi do nowej edycji zostały odwołane. Czy show pojawi się jeszcze w TVN?

Sylwia Wamej
18.05.2020 13:15
Mam talent
fot. Piotr Molecki/ East News

"Mam talent" nie zagości w jesiennej ramówce TVN, z kolei castingi do popularnego show zostały odwołane. Czy to znaczy, że program w ogóle nie pojawi się na antenie stacji?

Mam talent: Castingi do programu odwołane. Show zejdzie z anteny TVN?

"Mam talent" widzowie nie zobaczą w jesiennej ramówce TVN. Castingi do kolejnej odsłony popularnego talent show zostały odwołane. Producenci planowali, że przesłuchania do "Mam talent" ruszą wiosną tego roku. Niestety, panująca w Polsce i na świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany. Oznacza to, że planowana na jesień kolejna edycja "Mam talent" nie odbędzie się. Fanów popularnego show warto uspokoić, gdyż program nie znika z anteny, a jedynie zostaje przesunięty.

Mam talent: Kiedy program pojawi się na antenie TVN?

W rozmowie z "Faktem" Joanna Górska z PR TVN zdradziła, że program "Mam talent" widzowie zobaczą w przyszłym roku.

"Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku" - wyjaśniła Górska.

Warto podkreślić, że wciąż nie wiadomo, kto ma zastąpić Szymona Hołownię, który wspólnie z Marcinem Prokopem od początku współprowadził program.

RadioZEt.pl/SW