Zamknij

Mam talent: Kurdej-Szatan nie poprowadzi show. Wiemy, kto ją zastąpi. "Trudno przetrwać jej występ"

02.06.2021 08:15
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan miała być faworytką do roli prowadzącej "Mam talent", ale według medialnych doniesień, nie sprawdziła się na zdjęciach próbnych. Wiadomo już, kto ją zastąpi. To może być doskonały partner dla Marcina Prokopa.

" Mam talent!" to jeden z najpopularniejszych talent-show w polskiej telewizji. Program emitowany na antenie TVN niezmiennie przyciągnął przed ekrany rzesze widzów, którzy z zainteresowaniem obserwowali często niezwykłe występy uczestników. W jesiennej ramówce format powraca, lecz mocno odmieniony. Augustina Egurrolę w fotelu jurora zastąpi Jan Kliment doskonale znany widzom "Tańca z gwiazdami". Zmianie uległ także skład prowadzących, Szymon Hołownia postanowił porzucić rozrywkę dla polityki, stacja więc rozpoczęła gorączkowe poszukiwania jego następcy.

W mediach głośno mówiło się o kandydaturze Barbary Kurdej-Szatan, która straciła angaż w programach Telewizji Polskiej. Sama aktorka zdementowała te doniesienia.

- Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni - poinformowała w rozmowie z "Super Expressem".

Jednak, jak informuje portal Pudelek, sprawy miały wyglądać inaczej. To TVN miało zrezygnować z Basi i wybrać na jej miejsce inną gwiazdę.

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi "Mam talent". Wiadomo, kto ją zastąpi

Zdaniem informatora Pudelka to nie Kurdej-Szatan zrezygnowała z prowadzenia "Mam talent!", ale stacja po tym, co aktorka pokazała na zdjęciach próbnych.

- To nieprawda, że Basia sama odrzuciła propozycję poprowadzenia „Mam talent!”. Była faworytką Edwarda Miszczaka. Zdjęcia próbne okazały się katastrofą. Wszystkim nam się wydawało, że Basia się sprawdzi i tym samym będziemy mogli spełnić marzenie szefa, by ją zatrudnić. Niestety, jeśli ktoś nie napisze Basi tekstu, to trudno przetrwać jej występ na scenie. Jej entuzjazm i śmiech nie wystarczą. Jest dobrą aktorką, ale gorzej szło jej na polu improwizacji, a tego wymaga prowadzenie takiego programu jak „Mam talent!” - czytamy.

Duet z Marcinem Prokopem ma stworzyć Michał Kempa - komik i dziennikarz doskonale znany widzom "Szkła kontaktowego".

- Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie - czytamy.

Z pewnością doświadczenie w stand-upie pozwoli Kempie na swobodną improwizację przed kamerami.