Zamknij

Mam talent: Przez koronawirusa Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stracą spore zarobki

Sylwia Wamej
25.05.2020 11:19
Mam talent: Przez koronawirusa Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stracą spore zarobki
fot. Tricolors/ East News

"Mam talent" to program, który na przestrzeni lat zyskał ogromne grono wielbicieli. Tym razem, kolejna edycja została przełożona ze względu na pandemię koronawirusa. Jak donosi "Super Express" dwie jurorki show Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska stracą wysokie zarobki w "Mam talent".

Mam talent: Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak przez pandemię stracą zarobki w programie

"Mam talent" został w tym roku przesunięty. Kolejna edycja show została przełożona na przyszły rok w związku z pandemią koronawirusa. Dla prowadzących oraz jurorów to również spora strata zarobków. Jak donosi "Super Express" Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska mogą pożegnać się z sowitą zapłatą.

"Normalnie właśnie zaczynałyby się castingi, a panie miałyby nie tylko ręce pełne roboty, ale też pełne portfele. Agnieszka na jednej edycji wzbogaca się aż o 325 tysięcy złotych, Foremniak zaś o niecałe 200 tysięcy. Niestety, w tym roku na pewno nie zobaczą tych pieniędzy" - czytamy w "Super Expressie".

"Mam talent": Kiedy program ponownie pojawi się na antenie?

Program "Mam talent" został przesunięty dopiero na wiosnę przyszłego roku. Koronawirus wciąż szaleje, a jak wiadomo, "Mam talent" jest programem, w którym castingi i interakcja z ludźmi są obowiązkowe.

"Nieoficjalnie mówi się, że program wróci na antenę wiosną przyszłego roku. To jednak nic pewnego, bo specjaliści na jesień i zimę, kiedy musiałaby trwać produkcja, zapowiadają drugą falę zakażeń koronawirusem" - pisze tabloid.

Na razie nie wiadomo również, kto miałby dołączyć jako prowadzący do Marcina Prokopa. W grudniu 2019 roku Szymon Hołownia odszedł z programu  po 12 latach obecności "Mam talent". Dziennikarz postanowił zająć się polityką.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SE/ SW