Zamknij

Mama Anny Lewandowskiej o porodzie córki: "Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji"

Sylwia Wamej
07.05.2020 09:48
Maria Stachurska
fot. Viphoto/East News

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej opowiedziała w rozmowie z PAP o porodzie córki. Jak się okazuje, drugi poród był znacznie łatwiejszy niż pierwszy, a Anna Lewandowska urodziła córeczkę Laurę bez żadnych komplikacji.

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej opowiedziała o porodzie córki

Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej doczekała się drugiej wnuczki - Laury. Rodzicielka trenerki w rozmowie z PAP opowiedziała o porodzie ukochanej córki. Panu Maria bardzo martwiła się, czy poród przebiegnie bez żadnych komplikacji. Jak się okazuje, wszystko udało się.

"Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi" - wyznała w rozmowie z PAP pani Maria.

Pani Maria tuż przed porodem miała pewien sen, który odzwierciedlił rzeczywistość.

"W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura" - powiedziała mama Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska urodziła córeczkę - Laurę

Według Marii Stachurskiej, imę Laura było od dawna brane pod uwagę przez Annę i Roberta Lewandowskich. Świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia. Na profilach społecznościowych zarówno Anny, jak i Roberta pojawiły się zdjęcia malutkiej Laury. Informacja o tym,  że Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę - Laurę pojawiła się w środę, 6 maja. Jako pierwszy, radosną nowiną podzielił się dumny tata - Robert Lewandowski.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW