Zamknij

Mama Blanki Lipińskej odsłoniła imponujące ciało. 60-latka zadziwia formą! [FOTO]

21.05.2021 18:32
Blanka Lipińska z rodzicami
fot. Mateusz Jagielski/East News

Mama Blanki Lipińskej pochwaliła się fenomenalną figurą. 60-letnia Małgorzata Lipińska odsłoniła brzuch w obcisłym kostiumie do ćwiczeń. W komentarzach ekstaza! Takiej formy można jej tylko pozazdrościć. 

Blanka Lipińska zaprosiła rodziców na premierę "365 dni" i wywołała niemałe poruszenie. Uwagę mediów skradła jej mama, Małgorzata Lipińska, która zaskoczyła wówczas fenomenalnym wyglądem. Rodzicielka pisarki prezentowała się tak młodo i subtelnie, że internauci nie mogli uwierzyć, że dobiega sześćdziesiątki. Niektórzy twierdzili, że spokojnie można byłoby ją wziąć za siostrę Blanki.

Kilka tygodni po premierze Blanka Lipińska i jej mama pojawiły się w sesji zdjęciowej na łamach "Gali". Pisarka sporo zdradziła na temat relacji z panią Małgosią. Przyznała, że lata młodzieńczego buntu upłynęły jej na potyczkach z mamą, ale dzisiaj jest wdzięczna za wartości, które jej wpojono. 

Mama zawsze była dla mnie jak schron atomowy. Podobnie jak bohaterka mojej książki uciekam do mamy zawsze, kiedy życie mi się wali. Jestem bardzo konser­watywnie wychowana. […] Wpoiła mi zasady. Zacznę od tego, co najbardziej oddala mnie od XXI wieku, czyli seksu. Mówiła mi, że najpierw trzeba kogoś pokochać, a seks jest wyrazem mi­łości - wyznała autorka erotycznych bestsellerów.

Blanka Lipińska zoperowała twarz, ale coś poszło nie tak. Teraz ukrywa skutki zabiegu [FOTO]

Mama Blanki Lipińskiej zachwyca figurą 

Małgorzata Lipińska prawie z dnia na dzień zyskała popularność na Instagramie. Choć na swoim profil publikuje niewiele, obecnie pragnie ją śledzić już ponad 100 tys. użytkowników. Ostatnio pani Małgosia zrobiła furorę zdjęciami z plaży, gdy pokazała się w bikini.

O tym, że forma 60-latki jest wprost fenomenalna świadczą także najnowsze zdjęcia, ukazujące panią Małgosie podczas ćwiczeń jogi. Mama Blanki Lipińskiej zaprezentowała się w legginsach i krótkim topie odsłaniającym brzuch. 

Wiek to tylko cyfry. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś szczupła i jędrna, czy siły grawitacji mocno dają się we znaki, rób to, co daje Ci siłę i z czego czerpiesz radość. Nie pozwól, żeby inni mówili co dla Ciebie jest dobre i co wypada, żyj po swojemu nie krzywdząc innych - przekazała fankom i dodała z dystansem: I nie ważne, że na ostatnim zdjęciu wygląda jakby urwało mi nogę, ja wiem, że ona jest na swoim miejscu. 

Internauci mieli okazję podziwiać zgrabną sylwetkę 60-latki w różnych pozycjach, m.in. podczas wykonywania karkołomnej świecy. 

Figura przepiękna, zazdroszczę - komplementowały obserwatorki. 

Piękną ma Pani figurę, niejedna 20-stka może tylko pomarzyć o takiej

Chciałabym tak wyglądać, jak będę w pani wieku. Wielki szacunek!

Imponuje wam forma mamy Blanki Lipińskiej?