Zamknij

Mama Honoraty Skarbek walczy z nowotworem. Jej sesja zachwyciła internautów [FOTO]

14.10.2020 15:17
Honorata Skarbek
fot. VIPHOTO/East News

Honorata Skarbek niedawno poinformowała, że jej mama zmaga się z chorobą nowotworową. Pani Bożena przyjmuje chemioterapię, przez co straciła włosy, ale stara się nie załamywać swoim stanem. Właśnie pochwaliła się kolejną sesją modową na Instagramie. 

Mama Honoraty Skarbek choruje na raka 

Honorata Skarbek niedawno podzieliła się przykrym wyznaniem na temat swojej mamy. Pani Bożena Skarbek choruje na raka. Okrutna choroba zaatakowała jej organizm już po raz trzeci. Kilka miesięcy temu u kobiety wykryto guza pod pachą. Wcześniej zmagała się z nowotworami piersi i jelita. Obecnie jest poddawana silnej chemioterapii, która rzutuje na jej wygląd. Pani Bożena schudła i straciła włosy.

Mimo walki z nowotworem mama Honoraty Skarbek stara się nie tracić pogody ducha. Stworzyła dla siebie nawet pewnego rodzaju terapię polegającą na zabawie modą. Pani Bożena wymyśla stylizacje i pokazuje je na swoim instagramowym profilu. W kreacjach odważnie zestawia kolory, szaleje z perukami i dobiera ekstrawaganckie dodatki. Barwne sesje chorej na raka Bożeny Skarbek obserwuje już ponad 9,8 tys. użytkowników.

Honorata Skarbek bierze ślub? Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej [FOTO]

Bożena Skarbek pozuje bez peruki

Ostatnie fotografie mamy "Honey" Skarbek są na wskroś wyjątkowe, ponieważ pani Bożena pokazała się na nich z łysą głową. 

Mój kaprys, ochota, wyzwanie? Jak zwał, tak zwał - to pierwsza wersja mnie w total black look. Ktoś będzie zgorszony, że łysa, jak się nie wstydzi? Jak mogła? Ktoś będzie zachwycony, że łysa, a potrafiła! Brawo!
Tak! Potrafię! Brawo ja! I jestem dumna z tego, że stać mnie na taki gest. A dlaczego? Bo mogę!

CZAPKI Z GŁÓW krzyczę do tych kobiet, które się wstydzą! Ja pytam, czego się wstydzisz? Niczego, nikomu nie ukradłaś, to nam choroba "ukradła" włosy! Ale to nic. Włos to nie ręka - odrośnie. A teraz bawię się, bawię się modą, na przekór światu, na przekór losowi, wiem jestem kontrowersyjna, ale kocham to w sobie! Tyle w temacie - wyznała pani Bożena. 

Podoba wam się postawa mamy Honoraty Skarbek?