Zamknij

Mama Radosława Majdana o koronawirusie w rodzinie syna. "Małgosia już czuje się dobrze"

22.10.2020 21:49
Halina Majdan i Radosław Majdan
fot. Piotr WYGODA/East News

Mama Radosława Majdana została zapytana o zdrowie syna. Zdradziła też, jak czuje się Małgorzata Rozenek. Synowa była przeziębiona, ale już czuje się lepiej.

Radosław Majdan jest hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem. Jak informował sam chory, czuje się dobrze. Aby dopytać, jak w tym trudnym czasie miewa się reszta rodziny byłego piłkarza, dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z jego mamą. Pani Halina Majdan została zapytana o zdrowie syna, ale zdradziła też, jak czuje się Małgorzata Rozenek. Synowa była przeziębiona, ale już jest lepiej.

Prowadząca "Projekt Lady" od kilku dni była w zasadzie nieobecna w mediach społecznościowych, co zdarzało się jej niezwykle rzadko. Szybko okazało się, że miała ku temu poważny powód, którym jest pojawienie się koronawirusa w jej domu. Test na COVID-19 dał pozytywny wynik u jej męża i okazało się, że objawy są na tyle poważne, że wymaga on hospitalizacji. Ona sama, po wykonanym teście, jest wolna od wirusa. Niestety, dopadło ją przeziębienie.

Zobacz także: Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala. Zdradził, jak się czuje

Halina Majdan opowiada o zdrowiu syna i Małgorzaty Rozenek

Jak zdradziła teściowa Małgorzaty Rozenek,Radosław wszystkich uspokaja, informując o tym, jak się czuje. Oczywiście mama, jak to mama - ma powody do obaw.

"Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne... Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach" - powiedziała pani Majdan. Nie obyło się bez pytań o zdrowie synowej, która w związku z zakażeniem męża miała wysokie ryzyko, że i jej się to przydarzy. Na szczęście test na koronawirusa Malgorzaty Rozenek wypadł negatywnie.

"Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka" - powiedziała Halina Majdan.

Życzymy wszystkim powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/Super Express/AS