Zamknij

Mandaryna ma nową fryzurę. Postawiła na doczepy

Redakcja
08.02.2018 08:46
Mandaryna ma nową fryzurę. Postawiła na doczepy
fot. Eastnews

Mandaryna wróciła na scenę i zaprezentowała swój nowy wizerunek!

Mandaryna nosi doczepy

Marta Wiśniewska była kiedyś jedną z najpopularniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Niedawno, po kilku latach przerwy, postanowiła wrócić do koncertowania. Pierwszy występ po długiej przerwie odbył się 27 stycznia we wrocławskim klubie Hah. Ku zaskoczeniu wielu okazało się, że celebrytka ma grono stałych fanów, którzy czekali na jej medialną reaktywację.

Zobacz także

Była żona Michała Wiśniewskiego pokazała na Instagramie swój nowy wizerunek. Celebrytka zdecydowała się na przedłużenie włosów w atelier Kajetana Góry, jednego z najpopularniejszych fryzjerów gwiazd.

Była żona Michała Wiśniewskiego i tancerka współpracująca z jego grupą Ich Troje jesienią 2013 roku ogłosiła, że przechodzi na muzyczną emeryturę.

— Nie mam obecnie żadnych planów związanych z tworzeniem muzyki. Jeśli jednak pojawi się jakaś propozycja nagrania piosenki, to można się nad nią zastanowić. Oczywiście, jeżeli będzie odpowiadała mi stylem — mówiła Wiśniewska w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Teraz jednak okazuje się, że Mandaryna ma ogromny apetyt na to, by wrócić do show-biznesu na stałe. Czy doczepy jej w tym pomogą?

Zobacz także

RadioZET.pl/SI