Zamknij

Mandaryna o szczepieniach na COVID. Opowiedziała o "bezpiecznej alternatywie"

12.01.2021 16:55
Marta "Mandaryna" Wiśniewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marta "Mandaryna" Wiśniewska to jedna z najbardziej medialnych byłych żon Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje. Celebrytka w wywiadzie szczerze zdradziła, co sądzi o szczepieniu na koronawirusa. Wypowiedź tancerki jest jednoznaczna.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska to jedna z najbardziej medialnych byłych żon Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje. Uznana tancerka i choreografka rozpoczęła medialną karierę od współpracy z zespołem, została także żoną wokalisty. W 2004 roku postanowiła sama spróbować sił jako wokalistka. Choć jej single "Here I Go Again" i "Ev'ry Night" zyskały dużą popularność, choć traktowane są w sposób raczej żartobliwy. Nie sposób jej jednak odmówić pozostałych talentów, jej szkoła tańca cieszy się zainteresowaniem, a umiejętności choreograficzne po raz kolejny docenił Michał Wiśniewski, mimo że od dawna nie są już małżeństwem.

Najważniejszym obecnie tematem na całym świecie jest pandemia wirusa, a w szczególności rozpoczęte szczepienia. Wśród krajowych celebrytów pojawiły się dwa obozy, część gwiazd, między innymi Viola Kołakowska i Edyta Górniak podważają istnienie pandemii, wiele znanych postaci zachęca jednak do szczepień jak Cezary Pazura. Głośnym echem odbiła się także afera z zaszczepionymi poza kolejnością artystami. Głos w sprawie szczepień postanowiła zabrać także Mandaryna.

ZOBACZ TAKŻE: Mandaryna nie do poznania. Była żona Wiśniewskiego przeszła metamorfozę [FOTO]

Mandaryna szczerze o walce z koronawirusem. Co sądzi o szczepionkach?

Mandaryna w rozmowie z portalem Jastrząb Post wypowiedziała się na temat szczepionek na koronawirusa. Nie ukrywała, że gdy tylko przyjdzie jej kolej, niezwłocznie się zaszczepi.

- Ja oczywiście, jeśli przyjdzie moja kolej, to się zaszczepię. Uważam, że jeśli ta szczepionka jest dla nas bezpieczną alternatywą na bezpieczną codzienność i na to, aby nasze życie wróciło do normalności, to jak najbardziej (...) Zachęcam wszystkich, żeby się szczepili - zaapelowała.

Ciekawe, czy wszyscy fani Marty mają podobne zdanie do swojej idolki.