Zamknij

Mandaryna przeszła radykalną metamorfozę. W tych włosach wygląda jak nie ona [FOTO]

02.07.2021 13:19
Mandaryna
fot. VIPHOTO/East News

Mandaryna poddała się fryzjerskiej metamorfozie u Kajetana Góry. Była żona Michała Wiśniewskiego przedłużyła włosy i zmieniła kolor na ciemny brąz. Fani w pierwszych chwili jej nie poznali.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska wciąż należy do najbardziej lubianych gwiazd zespołu Ich Troje. Mimo że dawno temu rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim i zajęła się prowadzeniem własnej szkoły tańca, internauci wciąż z lubością przypominają sobie jej hity takie jak "Here I go again" czy słynne już "Ev'ry night". Nikt dzisiaj już nie wypomina spektakularnej porażki w Sopocie, gdy wyszło na jaw, że gwiazda nie najlepiej radzi sobie ze śpiewaniem, za to regularnie wypytują ją o nowy album i koncerty. 

Mandaryna jest dzisiaj przykładną mamą dwójki dorosłych dzieci. Xavier wkrótce wybiera się na studia, zaś 18-letnia  Fabienne skupia się na tańcu i powoli wyrasta na popularną gwiazdkę Instagrama. Fani nie mogą oderwać oczu od pięknej córki Wiśniewskich, podobnie zresztą chwalą fenomenalną mamę, która mimo skończonej czterdziestki wciąż wygląda tak samo młodo, jak w czasach Ich Troje. Teraz jednak tancerka pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. 

Fabienne Wiśniewska o byciu córką sławnych rodziców. Była prześladowana w szkole

Mandaryna przeszła metamorfozę. Pasują jej ciemne włosy?

Mandaryna od dawna korzysta z usług ulubionego fryzjera gwiazd - Kajetana Góry. Mistrz zmieniał ją już wielokrotnie, ale tak spektakularnej metamorfozy już dawno nie było. Mandaryna pokazała się w długich włosach w odcieniu ciepłego brązu.

Latem "Dziewczyny lubią brąz" jak śpiewał Ryszard, wiec tadam, brązowa, słowiańska peruka by Kajetan Góra - napisała Marta.

Włosy nie należą do Mandaryny, co jednak nie zmienia faktu, że wygląda w nich rewelacyjnie. Zachwyceni przeminą fani są zdania, że gwiazda powinna zafundować sobie taką fryzurę na stałe. 

Marta, kolor włosów dla Ciebie

Charakter, pazur, uroda, elegancja, klasa. Głosuję za tym kolorem! Kto jeszcze?

W ogóle nie podobna do siebie 

WOW, cudownie wyglądasz. W pierwszej chwili nie poznałam!

Jak dobre wino - zgadzają się fani. 

Dobrze jej w brązie? 

Mama Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o jednej z byłych synowych. To najgorsza żona Michała?