Zamknij

Mandaryna rapuje z synem w ramach Hot 16 Challenge. Fani: "Czad"

Sylwia Wamej
21.05.2020 11:31
Mandaryna rapuje z synem w ramach Hot 16 Challenge. Fani: "Czad"
fot. Tricolors/ East News

Mandaryna dołączyła do grona gwiazd, które wzięły udział w akcji Hot 16 Challenge. Celebrytka do zabawy zaprosiła swojego syna - Xaviera. Tekst piosenki nawiązuje do okrojonych finansów, które być może dały się we znaki Mandarynie, w związku z pandemią koronawirusa.

Mandaryna wzięła udział w akcji Hot 16 Challenge. Rapuje razem z synem

Mandaryna dołączyła do popularnej zabawy Hot 16 Challenge. Była żona Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę razem z synem Xavierem. Z tekstu, który Mandaryna wyrzuca z siebie w rapowym kawałku, wynika, że pandemia koronawirusa dała się jej we znaki finansowo. Czy rzeczywiście tak jest, czy gwiazda przyjęła taką konwencję? Wszak Marta Wiśniewska prowadzi szkołę tańca współczesnego "Mandaryna Dance Studio". Swoją działalność na czas pandemii, tancerka przeniosła do internetu.

"Jeszcze będzie miło, jeszcze będzie dobrze, czekam na wasz odzew, zbieramy pieniądze. Nie uczę bounce'u. Siedzę w domu bez finansów, nie ogarniam tego szajsu, nie jest mi już nice tu, muszę zmienić życie, własny system, założyć swój home business, żeby się kręciło, żeby lepiej było, chociaż bardzo mnie wku*wiło to, co się tu wydarzyło" - rapuje Mandaryna w ramach Hot 16 Challenge.

Z kolei syn Marty Wiśniewskiej  - Xavier, poświęcił swój wers polskiej służbie zdrowia.

"Mocny shoutout dla wszystkich lekarzy. Ratowników i pielęgniarzy" - zarapował. Na koniec występu mama i syn postanowili nominować do muzycznego wyzwania Kamila Bednarka i Michała Figurskiego. Fanom spodobało się Hot 16 Challenge w wykonaniu Marty i Xaviera, czego dowodem są liczne komentarze zostawione pod najnowszym wpisem Mandaryny na Instagramie.

Marta Wiśniewska. Z kim spotykała się tancerka?

Marta Wiśniewska w latach 2002-2006  była zamężna z Michałem Wiśniewskim. Marta była drugą żoną gwiazdora "Ich Troje". Byli małżonkowie doczekali się dwójki dzieci: syna Xaviera, urodzonego w 2002 roku i córkę Fabienne, która przyszła na świat w 2003 roku. Marta Wiśniewska spotykała się również z m.in. trenerem koszykówki - Michałem Szatkowskim, fotografem Wojciechem Bąkiewiczem oraz radcą prawnym - Pawłem Wójcikiem.

Zagłosuj

Podoba ci się zabawa Hot 16 Challenge?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET