Zamknij

Mandaryna została zapytana o dzieci. Wbiła szpilę Wiśniewskiemu?

Sylwia Wamej
12.12.2019 15:23
Marta Wiśniewska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Marta Wiśniewska znana jako Mandaryna została zapytana w jednym z wywiadów o swoje dzieci -  Xaviera i Fabienne. Padło pytanie, co pociechy gwiazdy odziedziczyły po niej, a co po słynnym tacie - Michale Wiśniewskim. Odpowiedź Marty może zaskoczyć.

Marta Wiśniewska o swoich dzieciach. Wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu?

Marta Wiśniewska jest mamą dwójki dzieci - nastolatków Xaviera i Fabienne, które są owocem związku z Michałem Wiśniewskim. Tancerka udzieliła wywiadu Wideoportalowi, w którym zdradziła m.in. co pociechy odziedziczyły po mamie i po tacie. Czy tą wypowiedzią Mandaryna postanowiła wbić szpilę byłemu mężowi?

"Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają. Są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele" - podkreśliła Mandaryna.

Marta Wiśniewska była drugą z czterech żon Michała Wiśniewskiego. Byli małżeństwem przez cztery lata. Rozwiedli się w 2006 roku. Doczekali się dwójki dzieci: 17-letniego Xaviera i 16-letniej Fabienne.

Marta Wiśniewska komentuje relacje z byłym mężem, Michałem Wiśniewskim

Marta Wiśniewska w jednym z wywiadów dla Jastrzabpost.pl mówiła, że z byłym mężem ma poprawne relacje. "Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Żyjemy w jakiejś patchworkowej sytuacji. Można, a nawet trzeba poukładać relacje" - mówiła tancerka.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW