Zamknij

Mandy Moore jest w ciąży. Gwiazda "Szkoły uczuć" zdradziła płeć dziecka [FOTO]

25.09.2020 18:44
Mandy Moore
fot. AFP/EAST NEWS

Mandy Moore jest w ciąży. Piosenkarka i aktorka, znana z filmu "Szkoła uczuć" spodziewa się dziecka ze swoim mężem, wokalistą Taylorem Goldsmithem.

Mandy Moore i Taylor Goldsmith spodziewają się dziecka. Małżonkowie przekazali radosną nowinę w czwartek na swoich profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie gwiazdy "Szkoły uczuć" i "Pamiętnika księżniczki" opublikowane zostało urocze zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem. W opisie fotografii aktorka zdradziła, czy powita na świecie synka, czy córkę.

Zobacz także: Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Nowe dziecko w rodzinie królewskiej [FOTO]

Mandy Moore jest w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Aktorka nie trzymała swoich obserwatorów w niepewności. Choć większość gwiazd stara się zachować płeć dziecka w tajemnicy przed fanami, Mandy Moore od razu zdradziła, że spodziewa się chłopca. Nie napisała jednak, czy wraz z mężem wybrali imię dla synka.

- Chłopczyk Goldsmith pojawi się na początku 2021 - dodała Mandy Moore w opisie

Na opublikowanej czarno-białej fotografii widzimy, jak szczęśliwi są przyszli rodzice. Taylor Goldsmith trzyma żonę za widoczny, jednak wciąż niewielki brzuch. Fani w komentarzach gratulują parze i życzą dużo zdrowia oczekującej mamie.

Mandy Moore zaczęła spotykać się z Taylorem Goldsmithem, wokalistą grupy "Dawes" w 2015 roku. Dwa lata później przyjęła jego oświadczyny, a już w listopadzie 2017 roku wzięli ślub. Wygląda na to, że rok 2021 przyniesie małżonkom ogromne zmiany. Gratulujemy!