Zamknij

Manuela Michalak z „Big Brothera”. Jak wygląda w 2018?

Redakcja
12.03.2018 14:46
Manuela z Big Brothera
fot. Eastnews

Manuela Michalak w 2001 roku uczestniczyła w pierwszej polskiej edycji programu „Big Brother”, w którym zajęła drugie miejsce.

Manuela Michalak z Big Brothera w 2018

Choć po udziale w programie „Big Brother” Manueli nie udało się zrobić wielkiej kariery w show-biznesie poza występami w „Maratonie uśmiechu”, wciąż sporadycznie można oglądać ją na salonach. Ostatnio pojawiła się na gali MMA/K-1. Na tę okazję wybrała czarną sukienkę, która podkreśliła jej nową, szczuplejszą figurę. Uwagę przykuwał także warkocz — dotąd celebrytka nosiła raczej rozpuszczone włosy.

Zobacz także

Nie wszyscy wiedzą, że Michalak ma za sobą także flirt z polityką. W 2001 została członkiem partii Unia Wolności. Jednak taka kariera nie była jej pisana, dziś skupia się na prowadzeniu własnej firmy, która specjalizuje się w dystrybucji naturalnych włosów do przedłużania.

EN_01308890_0226
fot. Manuela Michalak

Warto przypomnieć, że finał pierwszej serii reality show „Big Brother” oglądało ponad dziewięć milionów widzów. Widzowie z wypiekami na twarzy czekali na kolejne odcinki, w których mogli podglądać to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami willi.

RadioZET.pl/SI