Zamknij

Marcela Leszczak i Michał Koterski wrócili do siebie? Wymowny wpis celebrytki

Sylwia Wamej
05.03.2020 18:37
Marcela Leszczak i Michał Koterski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Marcela Leszczak i Michał Koterski wrócili do siebie? Wszystko na to wskazuje, gdyż modelka zamieściła wymowny wpis oraz fotografię na Instagramie.

Marcela Leszczak i Michał Koterski wrócili do siebie? Wymowny wpis modelki

Marcela Leszczak i Michał Koterski już na dobre do siebie wrócili? Para w ostatnim czasie coraz częściej pokazuje się razem. Ostatnio rodzice synka Fryderyka wybrali się razem na premierę filmu "Swingersi". Marcela Leszczak zdecydowała się podzielić fotografią z tego wydarzenia na Instagramie.

"Miłość jest cierpliwa" - podpisała zdjęcie modelka, nawiązując, że między nią a Michałem wszystko już jest w porządku. Pod postem celebrytki zaroiło się od pozytywnych komentarzy fanów.

"Ale super ! Lubię Was jako parę, naprawdę do siebie pasujecie", "z miłością patrzy na ciebie", "wierzę, że będziecie szczęśliwi" - podkreślają fani.

Marcela Leszczak i Michał Koterski pokonali kryzys?

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się kilka miesięcy temu Przestali się spotykać, obserwować w mediach społecznościowych, a tym bardziej oznaczać  na zdjęciach, czy publikować wspólne fotografie. Marcela i Michał w 2017 roku zostali rodzicami synka Fryderyka. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie, co niejednokrotnie już podkreślał sam Michał Koterski. Wygląda na to, że celebrycka para znów jest razem.

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET -

RadioZET.pl/SW