Zamknij

Marcela Leszczak i Misiek Koterski biorą ślub? Modelka pokazała się w białej sukni [FOTO]

21.07.2020 18:03
Marcela Leszczak
fot. Instagram/@marcelamargerita

Marcela Leszczak i Michał Koterski znów są razem. Para postanowiła dać sobie drugą szansę po rozstaniu, które trwało kilka miesięcy. Teraz modelka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w białej sukni ślubnej. Czyżby planowali powiedzieć sobie sakramentalne "tak"?

Marcela Leszczak popularność zdobyła przede wszystkim dzięki udziałowi w programie "Top Model". Ostatecznie udało jej się dotrzeć do finału i zająć 2. miejsce w 3. edycji programu TVN. Modelka nie musiała czekać na kolejne angaże zawodowe - wystąpiła w serialu "Miłość na bogato" i stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie. W 2017 roku zaczęła spotykać się z aktorem Miśkiem Koterskim, z którym doczekała się syna - Fryderyka.

Jakiś czas temu Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się na kilka miesięcy. Niedawno postanowili do siebie wrócić i wszystko wskazuje na to, że ich relacja mocno się poprawiła. W internecie co jakiś czas pojawiają się plotki o nadchodzącym ślubie pary. Czyżby tym razem okazały się prawdziwe? Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w olśniewającej sukni ślubnej.

Zobacz także: Marcela Leszczak i Michał Koterski wrócili do siebie? Wymowny wpis celebrytki

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Marcela Leszczak zamieściła zdjęcie w bajecznej sukni ślubnej. Do wpisu dołączyła także bardzo wymowny opis.

- Jak to szło? "Żoną miałam być..."? - napisała.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od zainteresowanych fanów. Internauci zastanawiają się, czy jest to zapowiedź zmian w jej życiu prywatnym. Zdjęcie skomentował także sam Misiek Koterski.

- Kochanie... Może jeszcze będziesz - dodał.

Choć wiele osób zachwyciło się zdjęciem Marceli, fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na jej ślub. W rozmowie z "Plejadą" Marcela wyznała, że nie wychodzi na razie za mąż. Partnerka Miśka Koterskiego nie zdradziła jednak, dlaczego założyła suknię ślubną. Podkreśliła, że ze względu na obowiązującą ją umowę nie może udzielać dalszych informacji.