Zamknij

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zakażeni koronawirusem. Modelka straciła smak i węch

30.12.2020 10:54
Marcela Leszczak Misiek Koterski
fot. TRICOLORS/East News

Marcela Leszczak i jej partner Misiek Koterski zachorowali na COVID-19. Pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał także ich syn, Fryderyk. Modelka zdradziła teraz, jakie objawy miała cała rodzina.

Marcela Leszczak, Misiek Koterski i ich 3-letni syn Fryderyk zmagali się z zakażeniem koronawirusem. Modelka i aktorka postanowiła opowiedzieć o walce z COVID-19 na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda odpowiedziała na kilka pytań, które dostała od fanów. Partnerka Michała Koterskiego przyznała, że choć wszyscy otrzymali pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2, tylko ją dotknęły poważniejsze objawy.

Zobacz także:  Marcela Leszczak przytyła podczas kwarantanny. Pokazała, jak teraz wygląda [FOTO]

Marcela Leszczak i Misiek Koterski chorowali na COVID-19

Michał Koterski, jak tłumaczy jego ukochana, nie miał żadnych objawów zakażenia koronawirusem. Marcela Leszczak zaobserwowała u siebie utratę węchu oraz smaku. Niestety, mimo że najtrudniejszy etap choroby ma już za sobą, wciąż zmaga się z niektórymi objawami.

- Delikatnych smaków wciąż nie czuje w ogóle. Z węchem jest nieco lepiej, lecz wciąż to nie to samo - przyznała w relacji na InstaStories.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski spotykają się od kilku lat. Ich związek jest dość burzliwy - para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Mimo wyzwań starają się przede wszystkim zadbać o dobro ich wspólnego dziecka.