Zamknij

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z porodówki

Redakcja
29.12.2017 10:34
Marcela Leszczak na porodówce
fot. Instagram

W październiku 2017 roku Marcela Leszczak i Misiek Koterski zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn. Teraz gwiazda "Top model" podzieliła się bardzo intymną fotką wykonaną... na porodówce.

Już pod koniec lipca wiedzieliśmy, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Kiedy to nastąpiło i powitali swojego synka, od razu pochwalili się tą informacją w sieci. Teraz, po kilku miesiącach od porodu, Leszczak opublikowała na Instagramie bardzo intymną fotkę, którą Koterski wykonał na porodówce na 3 godziny przed rozwiązaniem. Skorzystała też z okazji, by pochwalić swojego narzeczonego.

"Zaledwie trzy godziny przed przyjściem na świat mojego króla. Cały czas towarzyszył mi mój ukochany @misiekkoterski. Jestem bardzo dumna z Ciebie, nawet nie potrafię opisać tego słowami jaka wdzięczna jestem za wszystko. Najlepszy narzeczony i tata na świecie. I love you" - napisała Leszczak.

Synek Marceli i Miśka urodził się 17 października. "Kochanie jesteś mistrzem świata, moim bohaterem, idolem, wydałaś dzisiaj na świat największy cud mojego życia, owoc naszej miłość. Dziękuje za twoje poświęcenie i twoją odwagę, kobiety rządzą. Kocham Cię" – napisał wtedy Michał. Do tej pory para nie zdradziła, jakie imię będzie nosił ich synek.

RadioZET..pl/SA