Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcela Leszczak pokazała zdjęcie z porodówki

29.12.2017 10:34

W październiku 2017 roku Marcela Leszczak i Misiek Koterski zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn. Teraz gwiazda "Top model" podzieliła się bardzo intymną fotką wykonaną... na porodówce.

Marcela Leszczak na porodówce fot. Instagram

Już pod koniec lipca wiedzieliśmy, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Kiedy to nastąpiło i powitali swojego synka, od razu pochwalili się tą informacją w sieci. Teraz, po kilku miesiącach od porodu, Leszczak opublikowała na Instagramie bardzo intymną fotkę, którą Koterski wykonał na porodówce na 3 godziny przed rozwiązaniem. Skorzystała też z okazji, by pochwalić swojego narzeczonego.

"Zaledwie trzy godziny przed przyjściem na świat mojego króla. Cały czas towarzyszył mi mój ukochany @misiekkoterski. Jestem bardzo dumna z Ciebie, nawet nie potrafię opisać tego słowami jaka wdzięczna jestem za wszystko. Najlepszy narzeczony i tata na świecie. I love you" - napisała Leszczak.

Synek Marceli i Miśka urodził się 17 października. "Kochanie jesteś mistrzem świata, moim bohaterem, idolem, wydałaś dzisiaj na świat największy cud mojego życia, owoc naszej miłość. Dziękuje za twoje poświęcenie i twoją odwagę, kobiety rządzą. Kocham Cię" – napisał wtedy Michał. Do tej pory para nie zdradziła, jakie imię będzie nosił ich synek.

RadioZET..pl/SA

Oceń