Zamknij

Marcela Leszczak potwierdziła kolejne rozstanie z Miśkiem Koterskim. Odpowiedziała krótko

26.01.2021 11:35
Michał Koterski i Marcela Leszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marcela Leszczak została zapytana przez jednego z fanów, czy po raz kolejny rozstała się z Michałem Koterskim. Coraz częściej mówiło się o kryzysie w ich relacji. Modelka znana z "Top Model" odpowiedziała krótko, ale jednoznacznie.

Michał Koterski to popularny i charakterystyczny polski aktor, syn znanego reżysera Marka Koterskiego. To właśnie od roli w filmach ojca rozpoczęła się jego aktorska kariera. Debiutował w "Ajlawju", widzowie pokochali jego kreacje w "Dniu Świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Od 2010 roku mniej lub bardziej regularnie pojawiał się w "Świecie według Kiepskich", na swoim koncie ma także występy w takich filmach jak "Świadek koronny" czy "Swingersi". Obecnie głośno jest o filmie "Gierek", gdzie młody Koterski wcieli się w Edwarda Gierka.

O Koterskim mówi się w mediach nie tylko ze względu na nowe zawodowe wyzwanie, ale także burzliwe życie prywatne aktora. Pod koniec 2016 roku Misiek poznał Marcelę Leszczak, finalistkę 3. edycji "Top Model" i zdobywczynię tytułów na kilku konkursach piękności. Związek z modelką zapowiadał się bardzo dobrze. Zaledwie kilka miesięcy od pierwszego spotkania para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Zostali rodzicami synka Henryka, jednak coś zaczęło się między nimi psuć. Jesienią 2019 roku w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu, ale po kilku miesiącach ponownie zaczęli się spotykać. Dla fanów, którzy kibicowali ich relacji, ponownie nie mamy dobrych wieści.

ZOBACZ TAKŻE:  Marcela Leszczak i Misiek Koterski zakażeni koronawirusem. Modelka straciła smak i węch

Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim

Plotki o kryzysie w związku Marceli Leszczak i Michała Koterskiego ponownie pojawiły się w mediach, co zaniepokoiło wielu fanów. Dlatego kiedy modelka postanowiła odpowiedzieć za pośrednictwem Instagrama na pytania internautów, nie mogło zabraknąć tego dotyczącego jej relacji z Miśkiem.

- Czy to prawda, że Ty i Misiek się rozstaliście - zapytał jeden z użytkowników Instagrama.

Marcela nie miała zamiaru niczego ukrywać. Odpowiedziała co prawda jednym słowem, ale ciężko dopatrzeć się w nim dwuznaczności.

- Yes - napisała finalistka "Top Model".

Myślicie, że relacja Miśka i Leszczak ma jeszcze szanse? Wszak raz już do siebie wrócili