Zamknij

Marcela Leszczak przytyła podczas kwarantanny. Pokazała, jak teraz wygląda [FOTO]

Patrycja Chudolińska
02.06.2020 14:33
Marcela Leszczak przytyła podczas kwarantanny. Pokazała, jak teraz wygląda [FOTO]
fot. Marcela Leszczak

Marcela Leszczak pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas kwarantanny. Modelka przyznała, że nie udało jej się utrzymać idealnej sylwetki - w trakcie domowej izolacji przytyła kilka kilogramów.

Marcela Leszczak zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Top Model". Początkująca modelka dostała się aż do finału i zajęła drugie miejsce, przegrywając ostatecznie z Zuzanną Kołodziejczyk. Udział w programie zaowocował licznymi dalszymi współpracami w branży modowej - Marcela stała się m.in. twarzą kampanii marki "Chaos by Marta Boliglova" oraz marki Agnieszki Woźniak-Starak (z domu Szulim). Wystąpiła również w serialu "Miłość na bogato".

Od jakiegoś czasu, bardziej niż na karierze, Marcela Leszczak skupia się na życiu rodzinnym. Celebrytka wychowuje wraz z Miśkiem Koterskim 3-letniego syna. To właśnie dziecku w trakcie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa poświęcała najwięcej uwagi, co widać między innymi na publikowanych przez nią zdjęciach. Teraz modelka zdradziła, że pobyt w domu odbił się niekorzystnie na jej figurze.

Zobacz także: Marcela Leszczak o rozstaniu z Miśkiem Koterskim. "Bóg wiedział najlepiej, kiedy nas połączyć"

Marcela Leszczak przytyła. Zapowiedziała fanom walkę z nadprogramowymi kilogramami

Marcela Leszczak opublikowała na Instagramie zdjęcie z sypialni. W opisie fotki przyznała, że podczas kwarantanny przybrała na wadze.

- Wyszłam z kwarantanny +3,5 kg. Widać i czuć. Szczególnie po spodniach, w których się nie dopinam. Nie płaczę, ale od tego weekendu (żeby nie "od poniedziałku") zaczynam jeździć na rowerze - napisała Marcela.

Fani w komentarzach przyznają, że patrząc na zdjęcie Marceli sprzed i po kwarantanny nie widzą większych różnicy.

- Ładnie ci z tymi dodatkowymi kilogramami.

-Nie widać tych kilogramów w ogóle.

- Marcela, chyba w biuście! Przecież Ty jesteś piękna i grama dodatkowych kilogramów nie widać - czytamy w komentarzach.

Widzicie różnicę?

RadioZET.pl/PCh