Zamknij

Marcela Leszczak znów wbija szpilę Miśkowi Koterskiemu. Jednak nie rozstali się w zgodzie?

03.09.2021 22:12
Marcela Leszczak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Marcela Leszczak znów wbija szpilę Miśkowi Koterskiemu? Od kilku dni w social mediach publikuje treści, których nie sposób nie odnieść do nowego związku jej byłego partnera. Jednak nie rozstali się w zgodzie?

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski poznali się pod koniec 2016 roku. Uczucie połączyło aktora i finalistkę 3. edycji "Top Model" błyskawicznie. Zaledwie kilka miesięcy od pierwszego spotkania para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kiedy na świat przyszedł ich synek, Henryk, okazało się, że nie wszystko w ich relacji układa się tak, jak wcześniej. Po okresie zgrzytów pojawiły się informacje o rozstaniu, ale wtedy kryzys udało się im zażegnać. Niestety, praca nad związkiem okazała się być niewystarczająca, bo na początku 2021 roku wyszło na jaw, że para definitywnie się rozstała.

W social mediach potwierdziła to Leszczak, nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Byli partnerzy po rozstaniu zachowywali się w stosunku do siebie bardzo w porządku: nie było prania brudów ani wywlekania intymnych spraw na łamach mediów. Obydwoje przekonywali, że związek zakończyli w przyjacielskiej atmosferze. Czyżby jednak nie do końca tak było?

Zobacz także: Beata Sadowska do Beaty Kozidrak: "Tu nie ma miejsca na tolerancję"

Marcela Leszczak znów wbija szpilę Miśkowi Koterskiemu. Jednak nie rozstali się w zgodzie?

Kilka tygodni temu Misiek Koterski ogłosił w social mediach, że jest znów zakochany. Jego nową partnerką jest aktorka, którą poznał na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". 23-letnia Dagmara Bryzek szybko zawojowała serce Koterskiego, który najwyraźniej nie widzi poza nią świata. Nowym związkiem chwali się w sieci, nazywając swoją partnerkę królową. Najwyraźniej nie uszło to uwadze Leszczak, która - prawdopodobnie w odpowiedzi na posty Koterskiego - pokazała na Insta Stories zdjęcia z koleżanką, podpisując je, że i ona też ma dziewczynę. "Moja nowa dziewczyna. Mam i ja" - napisała krótko.

Wielu fanów od razu uznało to za prztyczek w nos Koterskiego, który zaledwie po kilku miesiącach od rozstania znalazł sobie nową dziewczynę. Jak się okazuje, powodem do uszczypliwości miał być fakt, że Koterski pomógł nowej miłości w otrzymaniu angażu w jednym z seriali. Okazuje się, że Leszczak też chciała rozpocząć karierę serialową, ale jej Misiek nie był tak skory pomagać.

"Misiek Koterski załatwił rolę w "Pierwszej miłości" swojej nowej ukochanej Dagmarze. Teraz będą grać razem" - ujawnił informator serwisu "Plotek". "Podobno Marcela, jak się o tym dowiedziała, była bardzo zazdrosna. Jej się nie udało nigdzie zagrać, choć jest ambitna i Michał starał się jej pomóc" - wyjawił.

Podobno jednak nie jest to jedynie kwestia wsparcia ze strony Koterskiego, ale też faktu, że Bryzek ma już pewne doświadczenie aktorskie, co spodobało się Ninie Terentiew.

"Nina Terentiew, która ma ostateczny głos, jeśli chodzi o obsadę, bardzo lubi Michała. Uważa, że ma on niezwykłą osobowość i charyzmę. Zawsze trzymała kciuki za niego, gdy walczył z nałogami. Ma do niego słabość. Poza tym Dagmara jest zdolna, ma doświadczenie aktorskie więc łatwiej ją było przekonać niż w przypadku Marceli" - wyjaśnia informator "Plotka".