Zamknij

Marcelina Zawadka spotyka się z Rafałem Jonkiszem?

Redakcja
17.11.2018 16:10
Marcelina Zawadka spotyka się z Rafałem Jonkiszem?
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka Zweryfikowano

Marcelina Zawadka to modelka i prezenterka, której uroda zachwyca wielu mężczyzn. Jednak jej ostatnie związki nie rozwijały się zbyt dobrze. Być może tym razem będzie inaczej? Modelka ma od jakiegoś czasu spotykać się z Misterem Polski 2015.

Marcelina Zawadzka to pochodząca Malborka modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka, która popularność zdobyła dzięki sukcesom w konkursach piękności. 35-letnia obecnie Marcelina w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, a 8 lat później reprezentowała województwo pomorskie w finale Miss Polonia 2011. Wystąpiła również w konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989 roku kwalifikując się do finałowej szesnastki. Telewidzowie najlepiej kojarzą ją jako prowadzącą programu "Bake Off-Ale Ciacho!" oraz jego dziecięcej wersji, a także występowi w "Tańcu z gwiazdami". Zawadzka w 2014 roku wraz z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce.

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka jest z Rafałem Jonkiszem?

Zawadzka była związana z Mikołajem Roznerskim, jednak związek przetrwał zaledwie kilkanaście tygodni. Potem prezenterka spotykała się z tajemniczym Leonardo, ale ta relacja również nie trwała długo. Jak donosi "Fakt" Marcelina po raz kolejny dała sobie szansę na odnalezienie szczęścia w miłości.

Dziennikarze "Faktu" dowiedzieli się, że około dwóch miesięcy temu 35-latka poznała podczas jednej z imprez Rafała Jonkisza, Mistera Polski 2015. Zaiskrzyło między nimi na tyle, że postanowili wybrać się razem w góry. Informacje o ich zażyłości potwierdzić miała jedna z koleżanek Zawadzkiej.

Nie da się ukryć, że oboje są sobą bardzo zauroczeni. Rafał imponuje Marcysi nie tylko poczuciem humoru, ale i sprawnością fizyczną - zdradziła.

Być może już niedługo zobaczymy kolejną parę w krajowym show-biznesie.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka popłakała się na wizji. Co się stało?

Rafał Jonkisz
fot. Instagram:@rafal_jonkisz

RadioZET.pl/fakt.pl/MF