Zamknij

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz już się nie kryją. Przyłapali ich fotoreporterzy

Maciej Friedrich
02.04.2019 11:33
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz już się nie kryją. Przyłapali ich fotoreporterzy
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie komentowali informacji o swoim związku. Fotoreporterzy uwiecznili jednak zakochanych na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej. Gwiazda TVP i przystojny model nie szczędzili sobie czułości.

Marcelina Zawadzka to polska modelka i Miss Polonia 2011, która doskonale odnalazła się przed kamerami. Swoją karierę telewizyjną rozpoczęła od współpracy z telewizją Fox Live, gdzie prowadziła program „Projektanci na start”. Popularność przyniósł jej udział w „Tańcu z gwiazdami” emitowanym przez Polsat. W parze z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce. W 2015 roku dołączyła do grona prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2, a dwa lata później została współprowadzącą „Bake Off-Ale Ciacho” oraz „The Voice of Poland”. W 2019 roku wzięła również udział w tanecznym show „Dance, dance, dance”.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą

Pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się plotki o związku Zawadzkiej z Rafałem Jonkiszem, młodszym od niej o 8 lat Misterem Polski 2015 i półfinalistą konkursu Mister World 2016. Marcelina i Rafał nie komentowali prasowych doniesień i nie publikowali w mediach społecznościowych materiałów świadczących o tym, że są parą. Fotoreporterzy wzięli jednak sprawy we własne ręce. Przyłapali oni zakochanych podczas imprezy urodzinowej Wiktorii Gąsiewskiej. Na fotografiach wyraźnie widać, że Zawadzka i Jonkisz są bardzo blisko i nie szczędzą sobie czułości i pocałunków. Do domu Marcelina wróciła jednak sama. Model odprowadził ją do taksówki i pożegnał pocałunkiem.

Rafał Jonkisz
fot. Instagram:@rafal_jonkisz

RadioZET.pl/MF