Zamknij

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz się rozstali. Modelka potwierdza

Maciej Friedrich
10.04.2019 15:44
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz się rozstali. Modelka potwierdza
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEW

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz tworzyli jeden z najbardziej tajemniczych związków krajowego show-biznesu. Niestety, polska modelka poinformowała w wywiadzie, że ich relacja to już przeszłość.

Marcelina Zawadzka to polska modelka i prezenterka telewizyjna, która zdobyła tytuł Miss Polonia 2011. Popularność przyniósł jej występ w „Tańcu z gwiazdami”. W duecie z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce. Następnie związała się z Telewizją Polską. Prowadziła „Pytanie na śniadanie” oraz została współprowadzącą „The Voice of Poland” oraz „Bake Off-Ale Ciacho”.

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pierwsze plotki na temat związku Marceliny z Rafałem Jonkiszem, Misterem Polski 2015 i reprezentantem naszego kraju podczas konkursu Mister World 2016. Reprezentował również Polskę na gali Mister Supernational 2016.

Para nie dzieliła się z fanami swoim szczęściem i unikała medialnego rozgłosu na temat wzajemnych relacji. Fotoreporterzy jednak nie próżnowali i przyłapali ich między innymi na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej. Niestety, gdy media już na dobre upewniły się, że Marcelinę i Rafała łączy uczucie, modelka poinformowała, że ich związek to już przeszłość.

ZOBACZ: Agata z "Rolnik szuka żony" rozstała się z Łukaszem. Wpis na Instagramie mówi wszystko

Rafał Jonkisz
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Marcelina Zawadzka rozstała się z Rafałem Jonkiszem

Zapytana o rozstanie z Jonkiszem przez serwis Pomponik, Zawadzka odpowiedziała:

– Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek się z kimś spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu [...] Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem się lubimy, ale nie jesteśmy razem.

ZOBACZ: Oni rozstali się w 2018 roku. Te pary nie są już razem [GALERIA]

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF